EGZAMIN RADCOWSKI 2024 - informacje dla przystępujących

Zamknij
Ogłoszenia

Radca prawny z doświadczeniem w obszarze prawa podatkowego

12.01.2024

Kancelaria Prawna Upper Case z siedzibą w Poznaniu poszukuje:

Radcy prawnego

Poszukujemy do zespołu w Poznaniu  prawnika z doświadczeniem w obszarze prawa podatkowego, ukierunkowanego na obsługę podmiotów gospodarczych, zorientowanego na bieżąco w najnowszych regulacjach w tym zakresie.

Jeśli masz ambicje, cechuje Ciebie skrupulatność i dokładność, chcesz się rozwijać w prawie podatkowym, a nadto rozumiesz biznes i chcesz go wspierać w bieżącej działalności, dołącz do nas!

Zakres obowiązków:
• bieżące doradztwo w zakresie prawa podatkowego w szczególności w zakresie podatków PIT, CIT, VAT,
• przygotowywanie analiz, opinii i informacji podatkowych,
• opiniowanie umów handlowych,
• przygotowywanie wniosków o interpretację,
• udział w przeglądach i audytach podatkowych,
• śledzenie zmian przepisów podatkowych,
• wsparcie przy kontrolach podatkowych,
• reprezentowanie klientów przed organami podatkowymi i w postępowaniach sądowo-administracyjnych.

Nasze oczekiwania
• tytuł zawodowy radcy prawnego;
• doświadczenie w pracy w obszarze prawa podatkowego;
• znajomość przepisów materialnego prawa podatkowego oraz przepisów proceduralnych z zakresu postępowania podatkowego oraz postępowania sądowo-administracyjnego;
• bardzo dobra znajomość MS Office oraz programów prawniczych;
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2, ze szczególnym uwzględnieniem terminologii prawniczej;
• zdolności analityczne i komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole;
• dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie.

Co oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę;
• elastyczne godziny pracy;
• pracę hybrydową;
• możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji;
• współpracę z doświadczonymi prawnikami przy ciekawych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: office@uppercase.pro

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Upper Case Robert Głowacki Kancelaria Prawna oraz UPCS Advisory Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”
Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć w późniejszych rekrutacjach, prosimy o dopisanie również:
„Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Upper Case Robert Głowacki Kancelaria Prawna oraz UPCS Advisory Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

o Kancelarii Prawnej Upper Case
Zaplanuj z nami swoją karierę. Trudne, ale dające dużo satysfakcji sprawy naszych klientów czekają na Ciebie. Rozwijaj się razem z nami. Dołącz do zespołu Upper Case.

Od lat rozwiązujemy problemy prawne, gromadzimy praktyczne doświadczenia. Jesteśmy profesjonalistami, a naszym celem jest sukces naszych Klientów. Osiągaliśmy go wielokrotnie. Nasze specjalizacje to podatki, prawo handlowe (prawo spółek), prawo finansowe oraz restrukturyzacje i sprawy upadłościowe.

Stawiamy na zaufanie w relacjach biznesowych. Słuchamy, analizujemy, prezentujemy rozwiązania. Skuteczne, sprawdzone i transparentne.

Wielkość czcionki
Kontrast