EGZAMIN RADCOWSKI 2024 - informacje dla przystępujących

Zamknij
Ogłoszenia

Radca prawny z doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych

12.01.2024

Kancelaria Prawna Upper Case z siedzibą w Poznaniu poszukuje:

Radcy prawnego

Poszukujemy do zespołu w Poznaniu radcy prawnego ukierunkowanego na obsługę podmiotów gospodarczych.

Jeśli masz ambicje, cechuje Ciebie skrupulatność i dokładność, chcesz się rozwijać w prawie gospodarczym, a nadto rozumiesz biznes i chcesz go wspierać w bieżącej działalności, dołącz do nas!

Zakres obowiązków:
• bieżąca obsługa klientów kancelarii, udzielanie porad prawnych;
• opracowywanie i analiza dokumentacji prawnej, w tym sporządzanie opinii i umów;
• reprezentacja klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

Nasze oczekiwania
• tytuł zawodowy radcy prawnego
• doświadczenie w pracy w kancelarii w zakresie bieżącego doradztwa dla przedsiębiorców;
• bardzo dobra znajomość MS Office oraz programów prawniczych;
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2, ze szczególnym uwzględnieniem terminologii prawniczej;
• zdolności analityczne i komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole;
• dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie.

Co oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę;
• elastyczne godziny pracy;
• pracę hybrydową;
• możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji;
• współpracę z doświadczonymi prawnikami przy ciekawych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: office@uppercase.pro

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Upper Case Robert Głowacki Kancelaria Prawna oraz UPCS Advisory Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”
Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć w późniejszych rekrutacjach, prosimy o dopisanie również:
„Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Upper Case Robert Głowacki Kancelaria Prawna oraz UPCS Advisory Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

o Kancelarii Prawnej Upper Case
Zaplanuj z nami swoją karierę. Trudne, ale dające dużo satysfakcji sprawy naszych klientów czekają na Ciebie. Rozwijaj się razem z nami. Dołącz do zespołu Upper Case.
Od lat rozwiązujemy problemy prawne, gromadzimy praktyczne doświadczenia. Jesteśmy profesjonalistami, a naszym celem jest sukces naszych Klientów. Osiągaliśmy go wielokrotnie. Nasze specjalizacje to podatki, prawo handlowe (prawo spółek), prawo finansowe oraz restrukturyzacje i sprawy upadłościowe.
Stawiamy na zaufanie w relacjach biznesowych. Słuchamy, analizujemy, prezentujemy rozwiązania. Skuteczne, sprawdzone i transparentne.

Wielkość czcionki
Kontrast