EGZAMIN RADCOWSKI 2024 - informacje dla przystępujących

Zamknij
Ogłoszenia

Prawnik/Aplikant/Radca Prawny w Zespole ds. Energetyki/Nieruchomości

10.04.2024

Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy zatrudni prawnika/aplikanta/radcę prawnego, który dołączy do Zespołu ds. Energetyki/Nieruchomości.
Oferujemy pracę stacjonarną z biura w centrum Poznania.

Twój zakres obowiązków:
• przygotowywanie opinii prawnych oraz analiz,
• przygotowywanie umów/pism procesowych,
• analiza przepisów prawnych, orzecznictwa sądów powszechnych oraz europejskich w celu rekomendacji dotyczącej działalności Klientów,
• monitorowanie zmian przepisów prawnych mających wpływ na działalność Klientów Kancelarii i toczące się spory sądowe,
• realizacja innych zadań ustalonych przez kierownika zespołu,

Wymagania:
• dobry warsztat merytoryczny w obszarze prawa cywilnego i administracyjnego,
• samodzielność i dynamika działania,
• sumienność i odpowiedzialność,
• wysoka motywacja do pracy i chęć pogłębiania wiedzy,
• doświadczenie w obszarze prawa energetycznego lub nieruchomości, jak też dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:
• możliwości rozwoju merytorycznego w bezpośredniej współpracy z ekspertem w obszarze prawa energetycznego i procesu inwestycyjnego,
• pracę z jasnym podziałem obowiązków i określonymi perspektywami rozwoju,
• kulturę feedbacku i wsparcie pozostałych członków zespołu,
• wpływ na ergonomię pracy, w tym wykorzystanie narzędzi legal automation.
• możliwość finansowania aplikacji (dodatkowa umowa),
• długoterminowy rozwój współpracy (również po uzyskaniu uprawnień zawodowych),
• pakiet sportowy Mulitisport wraz z dofinansowaniem.

Jak przygotować zgłoszenie:
Pamiętaj, żeby umieścić w zgłoszeniu klauzulę RODO i dać nam znać, czy interesuje Cię tylko aktualne ogłoszenie, czy możemy mieć Twoje dane dłużej – na potrzeby kolejnych rekrutacji w Zespole ds. Energetyki/Nieruchomości lub rekrutacji do innych zespołów. Zanim prześlesz nam swoje dokumenty aplikacyjne, zapoznaj się z zasadami przetwarzania przez Kancelarię danych osobowych (informacje znajdziesz na stronie internetowej pod adresem: https://piszcz.pl/pl/polityka-bezpieczenstwa/)- jeżeli trafi do nas Twoje zgłoszenie przyjmiemy, że masz tę lekturę za sobą.

I na koniec:
Staramy się dawać informację zwrotną co do wszystkich otrzymanych zgłoszeń, ponieważ jest dla nas ważne, żeby jasno sformułować wzajemne oczekiwania i nie zostawiać Kandydatów w zawieszeniu. Jeżeli nie zaprosiliśmy Cię na spotkanie, Twoje CV najprawdopodobniej nie przeszło pozytywnie pierwszej weryfikacji. Być może nasze spotkanie musi się odbyć po jakimś czasie. Jeżeli natomiast nie otrzymałeś/ otrzymałaś od nas informacji po spotkaniu skontaktuj się z nami – oznacza to, że albo potrzebujemy więcej czasu na decyzję lub przypomnij się osobie, z którą odbyło się spotkanie.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy:
rekrutacja@piszcz.pl

(w temacie wiadomości prosimy zawrzeć tytuł ogłoszenia, na które dokonywana jest aplikacja)

Wielkość czcionki
Kontrast