EGZAMIN RADCOWSKI 2024 - informacje dla przystępujących

Zamknij
Ogłoszenia

Radca prawny

20.02.2024

Rodzaj zatrudnienia: B2B
Miejsce pracy: Poznań
Firma: PKF Brevells Cekiera

Zakres obowiązków:
– bieżące doradztwo z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa pracy;
– zakładanie spółek i bieżąca obsługa korporacyjna;
– udział w projektach M&A oraz doradztwa transakcyjnego;
– sporządzanie opinii prawnych,
– przygotowanie projektów umów, opiniowanie umów,
– opracowywanie projektów uchwał organów spółek handlowych,
– sporządzanie projektów pism procesowych i reprezentacja Klientów w postępowaniach sądowych,
– udział w projektach due diligence
– przygotowywanie ofert i umów dla Klientów Kancelarii.

Poszukiwane kompetencje:
– status  radcy prawnego
– doświadczenie w pracy w obszarze prawa cywilnego i handlowego,
– biegła znajomość języka angielskiego – używany w codziennej pracy z Klientami,
– komunikatywność, proaktywność, zdolność analitycznego myślenia,
– samodzielność i sumienność,

Mile widziane:
– język niemiecki na poziomie zawodowym, doświadczenie we współpracy z podmiotami zagranicznymi,
– prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
– przyjazną atmosferę pracy w zespole ceniącym otwartą komunikację,
– wsparcie doświadczonych członków zespołu,
– możliwość udziału w interdyscyplinarnych projektach realizowanych wspólnie z doradcami podatkowymi, doradcami finansowymi i biegłymi rewidentami,
– możliwość współpracy z Klientami zagranicznymi,
– rozwój ścieżki kariery podczas pracy przy projektach z różnych segmentów rynku,
– dostęp do narzędzi wspomagających pracę (np. LEX, Gazeta Prawna, GOFIN, Rzeczpospolita i inne wydawnictwa branżowe).
– możliwość pracy zdalnej
– szkolenia merytoryczne, informatyczne i z umiejętności miękkich
– dofinansowanie do kursów, studiów, egzaminów państwowych
– Multisport
– Premia za polecenia pracownicze
– Spotkania integracyjne, konkursy, eventy
– Webinary dla pracowników i ich najbliższych o zdrowiu psychicznym

Prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową.
Link do ogłoszenia:

Pracując w PKF, pracujesz w firmie, która jest akredytowanym pracodawcą ACCA (Professional Development). PKF znajduje się w grupie liderów firm audytorskich w Polsce.

Wielkość czcionki
Kontrast