EGZAMIN RADCOWSKI 2024 - informacje dla przystępujących

Zamknij
Ogłoszenia

Nawiążemy współpracę z aplikantem I/II roku

07.05.2024

POSZUKUJEMY APLIKANTA RADCOWSKIEGO I/II ROKU W CELU NAWIĄZANIA STAŁEJ WSPÓŁPRACY

Kancelaria Radców Prawnych Mięsikowski i Wziętek Radcowie Prawni sp. p. z siedzibą w Poznaniu nawiąże stałą współpracę z aplikantem radcowskim I/II roku

Zakres obowiązków:
– wsparcie radców prawnych w bieżącej działalności,
– wdrażanie w tematykę którą zajmuje się Kancelaria (m. in. prawo budowlane, prawo umów, obsługa prawna podmiotów gospodarczych, obsługa prawna wspólnot mieszkaniowych, spory sądowe z zakresu prawa cywilnego),
– przygotowywanie pism procesowych,
– uczestnictwo w rozprawach sądowych,
– sporządzanie opinii prawnych, analiz orzecznictwa.

Wymagania:
– samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja pracy, kreatywność
– mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii radcowskiej/adwokackiej

Istnieje możliwość objęcia patronatem.

Aplikacje (CV) proszę przesyłać na adres: j.miesikowski@mwradcowie.pl

Wielkość czcionki
Kontrast