EGZAMIN RADCOWSKI 2024 - informacje dla przystępujących

Zamknij
Ogłoszenia

Aplikant radcowski

11.04.2024

W skrócie:
• Umowa na pełen etat,
• Praca stacjonarna,
• Oferta dotyczy pracy w oddziale w Poznaniu.

Twój zakres obowiązków:
• Postępowanie sądowe i arbitrażowe,
• Kontrakty cywilny i handlowe,
• Prawo korporacyjne,
• Prawo pracy,
• Prawo TSL (Transport-Spedycja-Logistyka).

Nasze wymagania:
• Ukończenie wyższych studiów prawniczych – mile widziani aplikanci aplikacji radcowskiej, ewentualnie studenci IV lub V roku prawa z bardzo dobrymi wynikami w nauce,
• Dobra znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego,
• Dyspozycyjność,
• Umiejętność zarządzania czasem i realizacja założonych celów,
• Sumienność, rzetelność, kreatywność.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego przy boku doświadczonych prawników,
• Praca w stabilnej firmie, istniejącej na rynku od ponad 25 lat,
• Ciekawe i nietuzinkowe sprawy,
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia zdrowotnego oraz programu sportowego,
• Bardzo dobra atmosfera w zespole.

Benefity:
• Dofinansowanie zajęć sportowych, turnieje sportowe,
• Prywatna opieka medyczna,
• Dofinansowanie nauki języków,
• Spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mailowy:

poznan@gww.pl

Wielkość czcionki
Kontrast