EGZAMIN RADCOWSKI 2024 - informacje dla przystępujących

Zamknij
Ogłoszenia

Aplikant do Działu Prawa Administracyjnego

01.02.2024

Do zespołu procesu inwestycyjnego poszukujemy aplikantów radcowskich I lub II roku interesujących się prawem administracyjnym i planujących swój dalszy rozwój zawodowy w tej dziedzinie prawa.

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenie wyższe prawnicze – odbywanie aplikacji radcowskiej na I lub II roku
• zainteresowania w obszarze prawa administracyjnego – najlepiej poparte doświadczeniem w sprawach z zakresu obsługi procesu inwestycyjnego (dodatkowym atutem będzie znajomość prawa ochrony środowiska)
• znajomość procedury administracyjnej i sądowoadministracyjnej,
• samodzielność, odpowiedzialność i profesjonalizm w podejściu do realizowanych projektów,
• gotowość do podejmowania nowych wyzwań.

Mile widziane są także:
• dobra znajomość języka obcego,
• prawo jazdy kat. B.

Twój zakres obowiązków:
• bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii w zakresie spraw z zakresu prawa administracyjnego,
• sporządzanie projektów pism procesowych, opinii i ekspertyz prawnych oraz innych dokumentów,
• reprezentowanie klientów Kancelarii przed organami administracji publicznej oraz przed sądami administracyjnymi,
• identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych w toku prowadzonych projektów,
• udział w spotkaniach z klientami Kancelarii,
• inne czynności związane ze świadczoną pomocą prawną.

Co oferujemy?:
• możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach i konferencjach oraz możliwość publikacji w prasie branżowej i codziennej,
• możliwość równoległego rozwoju zawodowego i naukowego,
• zwrot części kosztów odbywania aplikacji;
• codzienną współpracę z doświadczonymi prawnikami,
• szansę na dalszą specjalizację w określonych obszarach prawa administracyjnego zgodnych z zainteresowaniami danego prawnika oraz wizją rozwoju Kancelarii,
• udział w ciekawych projektach,
• wyjazdy i wyjścia integracyjne.
• jasne warunki współpracy.

Kandydatów prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym i oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez ZIEMSKI&PARTNERS KANCELARIA PRAWNA Kostrzewska, Kołodziejczak i Wspólnicy spółka komandytowa w Poznaniu w celu rekrutacji, ze wskazaniem numeru referencyjnego bezpośrednio na adres

e-mail: ziemski@ziemski.com.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZIEMSKI&PARTNERS KANCELARIA PRAWNA Kostrzewska, Kołodziejczak i Wspólnicy spółka komandytowa w Poznaniu, ul. Strusia 10, 60-711 Poznań, e-mail: ziemski@ziemski.com.pl (dalej: Spółka). Dane osobowe mogą zostać przekazane do podmiotów powiązanych ze Spółką. Dane osobowe będą przechowywane w czasie od chwili udzielenia zgody do momentu jej wycofania albo usunięcia danych przez Spółkę po upływie 10 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do żądania od Spółki dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych. W każdym momencie może Pani/Pan cofnąć zgodę na przetwarzanie danych. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do uczestniczenia w procesie rekrutacji.
Wybór kandydatów odbędzie się na podstawie wstępnej selekcji podań oraz rozmowy kwalifikacyjnej, na którą zostaną zaproszone wybrane osoby.

Wielkość czcionki
Kontrast