EGZAMIN WSTĘPNY na aplikację radcowską 2024 - KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Zamknij

Inicjatywy społeczne

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu od wielu lat angażuje się w rozmaite inicjatywy społeczne – między innymi obywatelskie, naukowe, edukacyjne i pomocowe. Wspólnie z różnorodnymi partnerami organizuje ważne, ogólnopolskie konferencje skierowane nie tylko do ścisłego grona prawniczego. Między innymi dzięki nim jest ważnym partnerem w dyskusji na temat bieżących, ważnych zagadnień społecznych.

OIRP Poznań, jako jedna z pierwszych Izb w Polsce, stworzyła, promowała i z sukcesem zrealizowała program edukacji prawnej wśród najmłodszych udowadniając, jak istotne jest odpowiednie wykształcenie prawne dzieci i młodzieży. OIRP Poznań wspiera i organizuje również konkursy oraz programy dotyczące mediacji szkolnych. Aktywnie angażowała się i angażuje w projekty nieodpłatnej pomocy prawnej.

Radcy prawni z OIRP Poznań, w ramach współpracy z Fundacją WOŚP, angażują się też bardzo aktywnie w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Są też obecni na Pol’and’Rock Festival, gdzie na specjalnym stoisku organizują porady prawne, konkursy wiedzy o prawie, spotkania z ciekawymi gośćmi oraz warsztaty dotyczące ważnych, aktualnych tematów.

Wielkość czcionki
Kontrast