Rejestracja na Piknik Radcowski ZAKOŃCZONA
Szanowni Radcowie i Aplikanci Radcowscy,
bardzo dziękujemy za tak ogromne zainteresowanie udziałem w Pikniku Radcowskim.
Wasze zainteresowanie i chęć uczestnictwa w tym wydarzeniu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania – lista tysiąca uczestników została wypełniona w ciągu zaledwie jednego dnia.
Jednocześnie bardzo przepraszamy wszystkich chętnych, którym nie udało się zapisać z powodu ograniczonej liczby miejsc, wynikającej z wymogów dotyczących organizacji imprez masowych.
Dziękujemy za zrozumienie i liczymy na Państwa obecność przy następnych wydarzeniach.
r.pr. Adam Puchalski
Przewodniczący Zespołu
ds.organizacji Pikniku Radcowskiego
Osoby, które opłaciły udział w pikniku a nie zgłosiły się mailowo, uprzejmie prosimy o kontakt w celu zwrotu środków.
Osoby zarejestrowane na Piknik Radcowski otrzymały mailowe potwierdzenie zapisu.
