NOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA - DLA RADCÓW PRAWNYCH, EMERYTÓW I RENCISTÓW ORAZ APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Zamknij

1 miejsce: Seminarium; Program CIVILaw, Ateny 26.09.2022

Szanowni Państwo informujemy, że jest  wolne miejsce dla 1 uczestnika, który zostanie zgłoszony przez KIRP na seminarium w przedmiocie prawa rodzinnego w ramach Programu CIVILaw.

Seminarium odbędzie się w Atenach w dniu 26 września 2022 r w godz. 9:00 – 17:00. Koszty podróży zostaną zwrócone przez Organizatora do 400 EUR. W załączeniu wstępny program wydarzenia.

Seminarium jest kolejnym w cyklu wydarzeń w ramach Programu Civilaw https://elf-fae.eu/civilaw/  organizowanego przez Fundację Prawników Europejskich i współfinansowanego z środków Programu Sprawiedliwość Unii Europejskiej. Krajowa Izba Radców Prawnych jest partnerem Programu.

Program Civilaw zakłada przeszkolenie 630 prawników z 7 państw członkowskich UE (Włochy, Hiszpania, Cypr, Rumunia, Polska, Grecja i Czechy) w zakresie instrumentów prawnych UE prawa upadłościowego i prawa rodzinnego.

Zgłoszenia należy dokonać na adres: komisjazagraniczna@kirp.pl

Pozostałe informacje

21.10.2022

OPEN REGISTRATION CONGRESS EUROPEAN BARS FEDERATION (FBE) PALERMO: 17-19 November 2022 – Celebration of the 30th Anniversary FBE

http://fbe30yearscongress.avvocatipalermo.it/

18.10.2022

Działalność zagraniczna KIRP – zapraszenie do wzięcia udziału w nadchodzących wydarzeniach

Szanowni Państwo, polecamy Państwa uwadze  programy, które KIRP realizuje we współpracy z Europejską Fundacją Prawników ELF. Przede wszystkim warto zajrzeć do zakładki „działalność zagraniczna” KIRP: https://kirp.pl/category/aktualnosci-dzialalnosc-miedzynarodowa/ W zakładce: „programy międzynarodowe” publikowane są informacje o programach międzynarodowych dofinansowanych z UE: https://kirp.pl/category/programy-miedzynarodowe/ Programy te realizowane są we współpracy z Europejską Fundacją Prawników ELF (z siedzibą w Hadze): […]

Wielkość czcionki
Kontrast