NOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA - DLA RADCÓW PRAWNYCH, EMERYTÓW I RENCISTÓW ORAZ APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Zamknij

EGZAMIN RADCOWSKI 2023 - informacje dla przystępujących

Zamknij

1 miejsce: Seminarium; Program CIVILaw, Ateny 26.09.2022

Szanowni Państwo informujemy, że jest  wolne miejsce dla 1 uczestnika, który zostanie zgłoszony przez KIRP na seminarium w przedmiocie prawa rodzinnego w ramach Programu CIVILaw.

Seminarium odbędzie się w Atenach w dniu 26 września 2022 r w godz. 9:00 – 17:00. Koszty podróży zostaną zwrócone przez Organizatora do 400 EUR. W załączeniu wstępny program wydarzenia.

Seminarium jest kolejnym w cyklu wydarzeń w ramach Programu Civilaw https://elf-fae.eu/civilaw/  organizowanego przez Fundację Prawników Europejskich i współfinansowanego z środków Programu Sprawiedliwość Unii Europejskiej. Krajowa Izba Radców Prawnych jest partnerem Programu.

Program Civilaw zakłada przeszkolenie 630 prawników z 7 państw członkowskich UE (Włochy, Hiszpania, Cypr, Rumunia, Polska, Grecja i Czechy) w zakresie instrumentów prawnych UE prawa upadłościowego i prawa rodzinnego.

Zgłoszenia należy dokonać na adres: komisjazagraniczna@kirp.pl

Pozostałe informacje

09.05.2023

Wirtualna wycieczka po Trybunale Sprawiedliwości UE

W ramach obchodów Dnia Europy ogłoszono wtorek 9 maja  Dniem Otwartym Trybunału Sprawiedliwości UE. W programie uwzględniono także wirtualną wycieczkę po Trybunale z przewodnikiem (w języku francuskim, angielskim lub niemieckim). Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym pliku  PDF, Court of Justice_Virtual Open Day_2023

04.05.2023

GENERAL CONGRESS EUROPEAN BARS FEDERATION (FBE): Amsterdam, 15-17 June 2023

We would like to remind you that the next General Congress of the European Bars Federation will be held in Amsterdam on the 15-17 June, which will focus on “NEW ETHICAL DILEMMAS: a roadblock to access to the Rule of Law”. The program will cover the following panels: What determines whether a Lawyer can take […]

Wielkość czcionki
Kontrast