Radcowski Piknik Golfowy

 

Szanowni Państwo,

po raz szósty  mamy przyjemność organizować dla Państwa Radcowski Piknik Golfowy.

Golf przestał być wyłącznie sportem, stał się prawdziwym stylem życia, który w ostatnich latach zyskał olbrzymią popularność w Polsce.

Dzisiaj pole golfowe to miejsce spotkań znajomych, przyjaciół, rodzin i sportowców. To także idealna przestrzeń do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Radcowskim Pikniku Golfowym  połączonym z trzecią edycją Turnieju o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Zorganizujemy specjalnie dla Państwa nieoficjalne rozgrywki mistrzowskie bazujące na formule Texas Scramble. Będziecie mogli Państwo utworzyć elitarne drużyny wraz z zaproszonymi przez Państwa osobami. To doskonała okazja, aby spędzić czas w towarzystwie kluczowych klientów bądź przyjaciół.

Zwycięzcy turnieju zdobędą zaprojektowany specjalnie na tę okazję puchar przechodni.

Zainteresowanych prosimy o kontakt i wskazanie ilości zaproszonych przez Państwa gości.

Piknik oraz Turniej odbędą się 6 września 2020 się na polu golfowym Oskoma w Trzaskowie.

 

Tegoroczne wpisowe:
Radcy prawni/Aplikanci wraz z najbliższą rodziną – 80 zł/os.
Pozostali uczestnicy (np. klienci Kancelarii, przyjaciele) – 100 zł/os.
Dzieci i młodzież do lat 15  – bez opłat (należy zgłosić ilość osób nieletnich)

 

Wpłaty prosimy dokonać na konto bankowe AFEKT SP. Z O.O (w tytule proszę wpisać Piknik Golfowy)

Nr  44 1240 1747 1111 0010 5232 2160

Do dnia 31 sierpnia 2020 r . należy przesłać potwierdzenie przelewu wraz z ostateczną listą uczestników na adres mailowy szkolenia@poznan.oirp.pl

 

Program:

12.00 Przybycie, przywitanie i rejestracja gości

13.00 Start Akademii Golfa

13.30 Rozpoczęcie Radcowskiego Turnieju Golfowego

16.30 Konkurs Hole in One

17.00 Nagrodzenie zwycięzców

17.45 Zakończenie

W czasie trwania pikniku czynna będzie strefa cateringowej oraz strefa zabaw dla dzieci wraz z opieką i  animatorami zabawy. W programie akademii golfa nauka gry dla początkujących prowadzona przez profesjonalnych instruktorów, którzy zapewniają sprzęt golfowy dla adeptów gry oraz zestawy piłeczek .

Przewidujemy niespodzianki!

Serdecznie zapraszamy

Komisja ds. Sportu przy OIRP w Poznaniu

 

Pozostałe informacje

29.10.2020

Zarządzenie Przewodniczącego Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego

  W załączeniu przekazujemy Państwu Zarządzenie  Przewodniczącego Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu dotyczące funkcjonowania Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 Zarządzenie OSD z 26.10.2020 r.

29.10.2020

Nabór na kurs Szkoły Prawa Niemieckiego

Szanowni Państwo, zachęcamy do udziału w zajęciach Szkoły Prawa Niemieckiego , które rozpoczną się na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkoła Prawa Niemieckiego jest przedsięwzięciem mającym na celu przybliżenie podstaw wszystkich gałęzi prawa niemieckiego , adresowanym do osób zainteresowanych głębszym poznaniem nie tylko […]

Wielkość czcionki
Kontrast