EGZAMIN RADCOWSKI 2020

Zamknij

Rusza VIII edycja Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich

Już w sobotę 1 lutego rozpoczyna się rejestracja uczestników VIII edycji Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich. Do 29 lutego zarejestrować się mogą trzyosobowe zespoły złożone z aplikantów radcowskich tej samej Okręgowej Izby Radców Prawnych.
UWAGA! W Turnieju nie mogą brać udziału osoby, które w jednej z poprzednich edycji były członkami zespołów zakwalifikowanych do finału.

Aby zarejestrować zespół należy wejść na stronę http://turniej.kirp.pl. Strona dostępna będzie od 1 lutego  od godz. 10:00.

Po rejestracji każdy uczestnik musi przejść kurs e-learningowy „Negocjacje dla prawników – praktyczny przewodnik dla radców prawnych”, dostępny na stronie http://turniej.kirp.pl i pobrane z platformy e-learningowej  zaświadczenie o przebyciu kursu dołączyć do dnia  8 marca na stronie turnieju.

Etap półfinałowy – quiz negocjacyjny online – odbędzie się 14 marca o godz. 12:00.

Finał turnieju odbędzie się 30 maja  w Warszawie.

Szczegółowe informacje dotyczące Turnieju oraz Regulamin dostępne są na stronie Turnieju http://turniej.kirp.pl

Turniej Negocjacyjny dla Aplikantów Radcowskich to projekt przygotowany przez Krajową Radę Radców Prawnych doskonalący umiejętności negocjacyjne w zawodzie. W jury turnieju zasiadają: Prezes KIRP Maciej Bobrowicz, prof. Zbigniew Ćwiąkalski, sędzia Trybunału Konstytucyjnego, sędzia w stanie spoczynku Jerzy Stępień, prof. Stanisław Sołtysiński oraz r.pr. Waldemar Koper.  W dotychczasowych edycjach turnieju wzięło udział już ponad tysiąc aplikantów radcowskich.

 

Pozostałe informacje

30.03.2020

Zmiana Kodeksu wyborczego – opinia OBSiL

Opinia Ośrodka Badań, Studiów i Legislacji Krajowej Rady Radców Prawnych w sprawie zgodności z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej nowelizacji ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy, uchwalonej przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej 28 marca 2020 r. ustawą o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz […]

30.03.2020

Informacja Prezesa Krajowej Rady Radców Prawnych o bieżących działaniach

  Szanowni Państwo,   Pandemia stawia przed nami kolejne wyzwania. Jest to sytuacja wyjątkowa. Samorząd pozostaje w ciągłym kontakcie z agendami rządowymi tak, by radcowie prawni byli obejmowani wszystkimi osłonami, które planuje wprowadzić Sejm RP.   Na bieżąco informujemy o kolejnych zmianach w prawie, które dotyczą nas, naszego zawodu i  tych zagadnień, które są bezpośrednio […]

Wielkość czcionki
Kontrast