EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ - informacje i rejestracja

Zamknij

WYBORY SAMORZĄDOWE 2020

Zamknij

Wyniki kolokwium z przedmiotu Prawo Karne, postępowanie karne, prawo karne skarbowe, postępowanie karnoskarbowe, kodeks wykroczeń, postępowanie w sprawach o wykroczenia z dnia 20 września 2019 r.

Uwaga Aplikanci II roku,

 

poniżej znajdują się wyniki z kolokwium z przedmiotu Prawo Karne, postępowanie karne, prawo karne skarbowe, postępowanie karnoskarbowe, kodeks wykroczeń, postępowanie w sprawach o wykroczenia wraz z treścią kazusu. Rozwiązanie zadania znajduje się w indywidualnych protokołach oceny.

Protokoły ocen będą dostępne do wglądu od dnia 28 października 2019 r. (od godziny 15.00)

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż dla osób, które:
– w dniu 20 września 2019 r. miały swój I termin
– usprawiedliwiły swoją nieobecność na kolokwium w dniu 5 lipca br., ale za termin 20 września otrzymały ocenę „niedostateczny per absentiam”
wyznacza się termin poprawki na dzień 15 listopada 2019 r. Dokładna godzina i miejsce odbywania się kolokwium zostanie podana w indywidualnym komunikacie.

 

Sekcja Aplikacji OIRP Poznań

 

Wyniki kolokwium – plik .pdf

Treść zadania – plik .pdf

Pozostałe informacje

29.09.2020

Komunikat – W sprawie kolokwium z przedmiotu Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego, etyka radcy prawnego oraz organizacja i funkcjonowanie samorządu radców prawnych – II termin – III rok aplikacji 2020.

Uwaga Aplikanci III roku,   uprzejmie przypominamy, iż w dniu 1 października 2020 r. odbędzie się II termin kolokwium z zakresu: Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego, etyka radcy prawnego oraz organizacja i funkcjonowanie samorządu radców prawnych. Termin ten jest obowiązkowy dla osób, które: – otrzymały ocenę niedostateczną za I termin – usprawiedliwiły swoją nieobecność za […]

14.08.2020

W sprawie kolokwium z przedmiotu Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego, etyka radcy prawnego oraz organizacja i funkcjonowanie samorządu radców prawnych – I termin – III rok aplikacji 2020.

Uwaga Aplikanci III roku,   poniżej znajduje się informacja w sprawie kolokwium z przedmiotu Zasady wykonywania zawodu radcy prawnego, etyka radcy prawnego oraz organizacja i funkcjonowanie samorządu radców prawnych w dniach 7, 8, 9, 10 i 11 września 2020 r. Kolokwium każdego dnia odbywać się będzie od godziny 15.00.   Lista z podziałem na dni […]

Wielkość czcionki
Kontrast