Komunikat – w sprawie kolokwiów pisemnych prowadzonych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Poznaniu

Uwaga Aplikanci,

 

poniżej prezentujemy Państwu treść uchwały nr 84/III/2019 Prezydium Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu z dnia 22 marca 2019 r. w sprawie warunków zdawania kolokwiów pisemnych przez aplikantów radcowskich I, II i III roku aplikacji przy użyciu własnego sprzętu komputerowego z wykorzystaniem aplikacji komputerowej „Kolokwium” wraz załącznikiem.

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią uchwały, a także – w miarę możliwości – o wypróbowanie wersji demonstracyjnej aplikacji komputerowej „Kolokwium”. Link do wersji demonstracyjnej: https://www.veeo.pl/kolokwium (na tej samej stronie internetowej znajduje się także instrukcja obsługi programu oraz wymogi techniczne, które musi spełniać sprzęt komputerowy, który będzie wykorzystywany w trakcie trwania kolokwium).

Sekcja Aplikacji OIRP Poznań

 

Treść uchwały – plik .pdf

Załącznik do uchwały – oświadczenie – plik .pdf

 

Pozostałe informacje

18.04.2019

Życzenia wielkanocne

11.04.2019

Wyniki I etapu VII Edycji Turnieju Negocjacyjnego dla aplikantów radcowskich

Szanowni Państwo,   poniżej prezentujemy Państwu link do informacji dotyczącej wyników I etapu VII Edycji Turnieju Negocjacyjnego: http://turniej.kirp.pl/page2.php Jednocześnie – gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju i życzymy powodzenia w wielkim finale.   Sekcja Aplikacji OIRP Poznań

Wielkość czcionki
Kontrast