EGZAMIN WSTĘPNY na aplikację radcowską 2024 - KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Zamknij

Nowy projekt edukacyjny – Baza Wiedzy Aplikanta Radcowskiego

Krajowa Izba Radców Prawnych z przyjemnością informuje o uruchomieniu nowego narzędzia edukacyjnego dla aplikantów radcowskich – Bazy Wiedzy Aplikanta, dostępnej na platformie szkoleniowej e-KIRP. Jest to unikalne kompendium materiałów wideo z zajęć e-learningowych realizowanych w ramach programu szkoleniowego dla aplikantów radcowskich, gromadzące wiedzę z każdego roku aplikacji w jednym miejscu.

Dlaczego warto korzystać z Bazy Wiedzy Aplikanta?

Wierzymy, że opublikowane materiały e-learningowe przyczynią się do jeszcze lepszego przygotowania do kolokwiów, a w dalszej perspektywie również do egzaminu zawodowego.

WAŻNE! Oglądanie materiałów w Bazie Wiedzy Aplikanta nie uprawnia do uzyskania zaliczenia z danego przedmiotu ujętego w planie szkoleniowym Twojej OIRP. Aby uzyskać zaliczenie zajęć, należy przejść do kursu „Zajęcia e-learningowe dla aplikantów radcowskich 2024” i obejrzeć materiał wideo, potwierdzając wymaganą liczbę obecności.

Zapraszamy do korzystania z Bazy Wiedzy Aplikanta i życzymy owocnej nauki.

Pozostałe informacje

16.07.2024

Program ubezpieczenia opieki zdrowotnej

Szanowni Państwo,   mamy przyjemność przedstawić program opieki zdrowotnej przygotowany przez brokera Willis Towers Watson Polska na zlecenie Krajowej Izby Radców Prawnych dla Kancelarii Radców Prawnych na terenie całego kraju. Program dedykowany jest dla radców prawnych, aplikantów radcowskich, pracowników kancelarii oraz członków ich rodzin. Program obejmuje dwie atrakcyjne, lecz różniące się propozycje Warty i Inter […]

04.07.2024

II Mikstowy Turniej Prawników w Tenisie Ziemnym – Sportoteka Puszczykowo 27.07.2024r. godz. 12.00

Komisja Sportu przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu organizuje II Mikstowy Turniej Prawników w Tenisie Ziemnym – Sportoteka Puszczykowo 27.07.2024 r. godz. 12.00. Turniej przede wszystkim ma charakter towarzyski. Turniej jest jednodniowy. W turnieju dopuszcza się udział osób nie będących prawnikami – w charakterze partnera prawnika do pary mikstowej, pod warunkiem, że jest członkiem […]

Wielkość czcionki
Kontrast