NOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA - DLA RADCÓW PRAWNYCH, EMERYTÓW I RENCISTÓW ORAZ APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Zamknij

Komunikat – w sprawie kolokwium z zakresu Prawo Gospodarcze – I termin – II rok aplikacji 2023

Uwaga Aplikanci II roku,

 

uprzejmie informujemy, iż kolokwium z zakresu Prawo Gospodarcze w dniu 14 listopada 2023 r. odbędzie się w Collegium Da Vinci, ul. gen. T. Kutrzeby 10 w Poznaniu oraz w siedzibie OIRP Poznań, ul. Chwaliszewo 69.

Zespoły Komisji Egzaminacyjnej przeprowadzą kolokwium zgodnie z podziałem:

Lista aplikantów – plik .pdf

Kolokwium rozpocznie się o godzinie 13.00, lecz ze względów logistycznych, w tym wpuszczenia do sal oraz uruchomienia laptopów wykorzystywanych do kolokwiów – rejestrację wyznacza się na godzinę 12.30.

 

Dział Aplikacji OIRP Poznań

Pozostałe informacje

27.11.2023

Wyniki kolokwium z dnia 14 listopada 2023 r. z przedmiotu Prawo Gospodarcze

Uwaga Aplikanci II roku,   poniżej znajdują się wyniki kolokwium z zakresu Prawo Gospodarcze z dnia 14 listopada 2023 r. wraz z treścią zadania i rozwiązaniem. Protokoły są do wglądu w Dziale Aplikacji OIRP Poznań Kolokwium poprawkowe (oraz I termin dla osób, które złożyły usprawiedliwienie za dzień 14 listopada 2023 r.) – odbędzie się w […]

21.11.2023

Wyniki kolokwium z przedmiotu Prawo Karne, postępowanie karne, prawo karne skarbowe, postępowanie karnoskarbowe, kodeks wykroczeń, postępowanie w sprawach o wykroczenia z dnia 22 września 2023 r.

Uwaga Aplikanci II roku,   poniżej znajdują się wyniki z kolokwium z przedmiotu Prawo Karne, postępowanie karne, prawo karne skarbowe, postępowanie karnoskarbowe, kodeks wykroczeń, postępowanie w sprawach o wykroczenia wraz z treścią kazusu. Rozwiązanie zadania znajduje się w indywidualnych protokołach oceny. Protokoły są do wglądu w Dziale Aplikacji (w godzinach pracy).   Dodatkowy termin na […]

Wielkość czcionki
Kontrast