NOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA - DLA RADCÓW PRAWNYCH, EMERYTÓW I RENCISTÓW ORAZ APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Zamknij

Spotkanie przedstawicieli samorządów zawodowych

W poniedziałek 6 listopada w siedzibie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu obyło się kolejne spotkanie przedstawicieli 5 samorządów zawodowych – Izby Komorniczej w Poznaniu, Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu, Izby Notarialnej w Poznaniu, Wielkopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

W trakcie spotkania podjęto decyzję o organizacji wspólnej konferencji naukowej w 2024 r., która podejmować będzie zagadnienia uwzględniające specyfikę każdego z reprezentowanych zawodów. Temat konferencji oraz jej dokładną datę poznamy po następnym spotkaniu roboczym.

Uczestnicy rozmawiali również o kontynuacji innych form współpracy – zawodowych, społecznych, sportowych oraz edukacyjnych.

Pozostałe informacje

04.12.2023

SOBOTA 09 GRUDNIA – HYBRYDOWE szkolenia dla radców prawnych

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, serdecznie zapraszamy na DWA szkolenia hybrydowe dla radców prawnych, które odbędą się w najbliższą sobotę 09 grudnia.   I szkolenie: Godz.: 10:00–13:00 Temat: Alimenty i wybrane zagadnienia po nowelizacji Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego Prowadzący: SSO Henryk Haak. Liczba punktów szkoleniowych – 6 pkt. link do rejestracji: https://oirppoznan.clickmeeting.com/krio/register   II szkolenie: Godz.: 13:30-16:30 Temat: Mediacje i inne alternatywne sposoby rozwiązywania […]

04.12.2023

Informacja o możliwości uzyskania zapomogi od Fundacji Radców Prawnych „Subsidio venire”

Zarząd Fundacji Radców Prawnych „Subsidio venire” informuje, iż fundacja w ramach prowadzonej działalności uzyskuje środki finansowe, które są mn. przeznaczone dla członków samorządu radców prawnych znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej lub zdrowotnej. Osoby zainteresowane mogą składać przez cały rok wnioski o przyznanie pomocy finansowej na zakup w szczególności: leków, środków medycznych lub specjalistycznych usług […]

Wielkość czcionki
Kontrast