NOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA - DLA RADCÓW PRAWNYCH, EMERYTÓW I RENCISTÓW ORAZ APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Zamknij

Bajka: „Kto wygra leśne wybory?”- wydana nakładem Krajowej Izby Radców Prawnych

Szanowni Państwo

przekazujemy na Państwa ręce plik pdf oraz link do nagrania audio bajki autorstwa Pani Joanny Groth, radczyni prawnej z OIRP w Gdańsku.

Bajka o tytule „Kto wygra leśne wybory?” wydana nakładem Krajowej Izby Radców Prawnych to publikacja, w której poznamy barwnych bohaterów, którzy w toku swoich przygód opowiadają o sprawiedliwości, przestrzeganiu reguł, ale także rozwiązywaniu sporów i problemów sprytnie i uczciwie.

Dzięki nim najmłodsi czytelnicy odkryją, że poznanie prawa może być ciekawe i przydatne, a zrozumienie podstawowych zasad to klucz do harmonijnego życia w społeczności.

Pozostałe informacje

04.12.2023

SOBOTA 09 GRUDNIA – HYBRYDOWE szkolenia dla radców prawnych

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, serdecznie zapraszamy na DWA szkolenia hybrydowe dla radców prawnych, które odbędą się w najbliższą sobotę 09 grudnia.   I szkolenie: Godz.: 10:00–13:00 Temat: Alimenty i wybrane zagadnienia po nowelizacji Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego Prowadzący: SSO Henryk Haak. Liczba punktów szkoleniowych – 6 pkt. link do rejestracji: https://oirppoznan.clickmeeting.com/krio/register   II szkolenie: Godz.: 13:30-16:30 Temat: Mediacje i inne alternatywne sposoby rozwiązywania […]

04.12.2023

Informacja o możliwości uzyskania zapomogi od Fundacji Radców Prawnych „Subsidio venire”

Zarząd Fundacji Radców Prawnych „Subsidio venire” informuje, iż fundacja w ramach prowadzonej działalności uzyskuje środki finansowe, które są mn. przeznaczone dla członków samorządu radców prawnych znajdujących się w trudnej sytuacji osobistej lub zdrowotnej. Osoby zainteresowane mogą składać przez cały rok wnioski o przyznanie pomocy finansowej na zakup w szczególności: leków, środków medycznych lub specjalistycznych usług […]

Wielkość czcionki
Kontrast