EGZAMIN RADCOWSKI 2024 - informacje dla przystępujących

Zamknij

Bajka: „Kto wygra leśne wybory?”- wydana nakładem Krajowej Izby Radców Prawnych

Szanowni Państwo

przekazujemy na Państwa ręce plik pdf oraz link do nagrania audio bajki autorstwa Pani Joanny Groth, radczyni prawnej z OIRP w Gdańsku.

Bajka o tytule „Kto wygra leśne wybory?” wydana nakładem Krajowej Izby Radców Prawnych to publikacja, w której poznamy barwnych bohaterów, którzy w toku swoich przygód opowiadają o sprawiedliwości, przestrzeganiu reguł, ale także rozwiązywaniu sporów i problemów sprytnie i uczciwie.

Dzięki nim najmłodsi czytelnicy odkryją, że poznanie prawa może być ciekawe i przydatne, a zrozumienie podstawowych zasad to klucz do harmonijnego życia w społeczności.

Pozostałe informacje

21.05.2024

Dziekan dziękuje za udział w Wyborach Delegatów na Zgromadzenie

 

21.05.2024

Konferencja Prawo w Medycynie – Medycyna w Prawie 3.0 – zaproszenie do składania abstraktów

𝐃𝐨 𝐤𝐨ń𝐜𝐚 𝐦𝐚𝐣𝐚 można pod adresem 𝗸𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗷𝗮@𝗲𝘀𝘁𝗲𝘁𝘆𝗸𝗮𝗶𝗰𝗵𝗶𝗿𝘂𝗿𝗴𝗶𝗮.𝗽𝗹 składać propozycje tematów i abstrakty do organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Prawo w Medycynie – Medycyna w Prawie 3.0”. 𝗧𝗿𝘇𝗲𝗰𝗶𝗮 𝗲𝗱𝘆𝗰𝗷𝗮 𝗞𝗼𝗻𝗳𝗲𝗿𝗲𝗻𝗰𝗷𝗶 𝗡𝗮𝘂𝗸𝗼𝘄𝗲𝗷 „𝗣𝗿𝗮𝘄𝗼 𝘄 𝗠𝗲𝗱𝘆𝗰𝘆𝗻𝗶𝗲 – 𝗠𝗲𝗱𝘆𝗰𝘆𝗻𝗮 𝘄 𝗣𝗿𝗮𝘄𝗶𝗲” w ramach panelów naukowych i doktoranckich skierowana jest do studentów kierunków prawniczych, […]

Wielkość czcionki
Kontrast