EGZAMIN WSTĘPNY na aplikację radcowską 2024 - KLIKNIJ PO WIĘCEJ INFORMACJI

Zamknij

TRADATA 2

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w kolejnym seminarium z cyklu TRADATA 2, które odbędzie się 23 czerwca w Atenach.

Radcowie prawni mogą nadsyłać zgłoszenia do udziału w seminarium w projekcie TRADATA 2, dotyczącym instrumentów Unii Europejskiej w zakresie ochrony danych osobowych. Seminarium odbędzie się 23 czerwca w Atenach i potrwa w godzinach 9:00-16:30 czasu lokalnego.

Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w spotkaniu jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Seminarium jest kolejnym z cyklu wydarzeń w ramach TRADATA 2 (https://elf-fae.eu/tradata2/), organizowanego przez Fundację Prawników Europejskich i współfinansowanego ze środków Programu Sprawiedliwość Unii Europejskiej.

Każdemu uczestnikowi, który weźmie udział w wykładzie, przysługuje zwrot do 400 euro na podróż oraz 300 euro na koszty utrzymania (hotel, wyżywienie, transport lokalny; 150 euro x 2 dni) w danej miejscowości.

Zgłoszenia wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim prosimy nadsyłać na adres: komisjazagraniczna@kirp.pl do dnia 8 czerwca br.

Pozostałe informacje

25.04.2024

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Effective Justice: International and Comparative Approaches

Zapraszamy na Międzynarodową konferencję Naukową wieńczącą projekt Effective Justice: International and Comparative Approaches (https://www.effective-justice.com/). Wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 maja 2024. Miejscem wydarzenia jest Auditorium Maximum Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu (Al. Niepodległości 53, 61-714 Poznań). Agenda dostępna w załączniku. Konferencja będzie się odbywać w formie hybrydowej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. […]

22.04.2024

I seminarium w ramach programu TRAVAR (prawo karne) – Ateny 27-28 maja

Szanowni Państwo, ruszają międzynarodowe seminaria w ramach nowego programu szkoleniowego TRAVAR, poświęcone prawu karnemu. Do 26 kwietnia 2024 r. radcowie prawni mogą nadsyłać zgłoszenia do udziału w seminarium w Atenach, które odbędzie się w dniach 27-28 maja 2024 roku. Aby wziąć w nim udział należy przesłać zgłoszenie zawierające list motywacyjny w języku angielskim. Do udziału […]

Wielkość czcionki
Kontrast