NOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA - DLA RADCÓW PRAWNYCH, EMERYTÓW I RENCISTÓW ORAZ APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Zamknij

Dzień dziecka w OIRP

Z okazji dnia dziecka Komisja Integracji Środowiskowej i Publikacji zaprosiła wszystkie dzieci do poznańskiego ZOO oraz do kino Rialto.

Piątkowa wycieczka do ZOO znakomicie się udała. Licznie przybyłe dzieci najpierw przejechały się kolejką, a następie w dwóch grupach (w zależności od wieku) z przewodnikiem odwiedziły niektórych mieszkańców ZOO. Dzieci dowiedziały się m.in. dlaczego niektóre małpy nie mają kciuków, dlaczego tygrysy nie jedzą w niedziele, czy należy bać się wilków i kto rządzi na wybiegu słoni. W związku z dużym zainteresowaniem wycieczką do ZOO Komisja planuje kolejne wycieczki w miesiącach letnich.

Z kolei w niedzielę w kinie Rialto dzieci obejrzały niezwykle barwną historię lubianego przez wszystkich Mikołajka i jego twórców Rene Goscinnego i Jeana-Jacquesa Sempe. Ta żartobliwie opowiedziana historia przedstawia trudne losy jej autorów, którzy mimo wielu przeciwności, stworzyli niezwykłą postać wesołego chłopca. Uniwersalność tej postaci polega na tym, że każdy z nas może się utożsamić z Mikołajkiem i  przeżywanymi przez niego przygodami. Film animowany nie tylko rozbawił dzieci, ale także licznie przybyłych opiekunów. Jako prezent na dzień dziecka każde dziecko otrzymało drobny poczęstunek oraz figurkę z klocków LEGO.

Kino –

https://www.dropbox.com/scl/fo/56gocttnc0fojhybozzy4/h?dl=0&rlkey=ymji501q284n0l65jzz999yuf

Zoo –

https://www.dropbox.com/scl/fo/58pr1d2p50bu0rqy2ess8/h?dl=0&rlkey=n7akou8a6qmpm8tbcqjr3rgh0

Pozostałe informacje

29.09.2023

II Konferencja „PODATKI-UBEZPIECZENIA-PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”

 W dniach 9-11 października 2023 roku w Akademii Bialskiej im. Jana Pawła II odbędzie się II Konferencja „PODATKI-UBEZPIECZENIA-PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ”.  Organizatorami wydarzenia są: Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców, Akademia Bialska im. Jana Pawła II oraz Krajowa Izba Doradców Podatkowych   Szczegóły dotyczące Konferencji znajdą Państwo pod linkiem: https://akademiabialska.pl/aktualnosci/ii-konferencja-naukowa-podatki-ubezpieczenia-przedsiebiorczosc-85.html

21.09.2023

Fotorelacja i wyniki z Radcowskiego Pikniku Golfowego 2023

  Puchar Dziekana otrzymała drużyna w składzie: Hanna Tatarkiewicz-Jeske Jacek Lorych Maksa Wentlandt Paweł Kotowski W konkursie Hole in One najbliżej trafienia do dołka był Pan Grzegorz Moliński. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: https://tiny.pl/cfnzc  

Wielkość czcionki
Kontrast