NOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA - DLA RADCÓW PRAWNYCH, EMERYTÓW I RENCISTÓW ORAZ APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Zamknij

EGZAMIN RADCOWSKI 2023 - informacje dla przystępujących

Zamknij

Dzień Dziecka w kinie

 

Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Publikacji

serdecznie zaprasza

28 maja 2023 roku , godz.11.00

do Kina RIALTO, ul. Dąbrowskiego 38, Poznań

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zostanie zaprezentowany „Szczęście Mikołajka. Skąd się bierze radość ?”, animowany film produkcji francusko-luksemburskiej poświęcony Mikołajkowi – bohaterowi serii komiksów i książek autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacques’a Sempégo. Film prezentowany był na Festiwalu w Cannes i uznany za najlepszą animację 2022r. na Festiwalu w Annecy. Opowiada o przygodach jednego z najpopularniejszych dziecięcych bohaterów wszech czasów, a także o perypetiach jego twórców. Mikołajek stał się popularną postacią dzięki temu, że w książkach o swoich przygodach to on jest narratorem, tak więc to on opisuje czytelnikom swoje przemyślenia i obserwacje. Pozwala im poczuć się jakby sami znowu byli dziećmi. Tym razem wrodzona ciekawość chłopca kazała mu zakraść się do pracowni swoich twórców: René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempé, którzy opowiadają Mikołajkowi o swojej przyjaźni, dzieciństwie i o tym, jak pewnego dnia go wymyślili.

„Szczęście Mikołajka” to zachwycającą opowieść pełna humoru, ciepła i życiowej mądrości, o sile przyjażni, potędze wyobrażni i szukaniu tytułowej radości życia – zawartej czasem w najprostszych rzeczach, gestach i słowach. Film zadowoli zarówno najmłodszych widzów jak i dorosłych, którzy wychowali się na przygodach Mikołajka.

Przewidziane są zimne napoje oraz słodkie przekąski. 

Odpłatność 20,00 zł od osoby opiekuna na konto Izby:

34 1090 1359 0000 0000 3501 8502 . Dzieci wstęp bezpłatny.

Zapisy prosimy zgłaszać do p. Agnieszki Drążkiewicz agnieszka.drazkiewicz@poznan.oirp.pl do dnia 24.05.2023r.wraz z potwierdzeniem zapłaty.

Tytuł przelewu: imię i nazwisko członka samorządu opiekuna wraz liczbą dzieci.

Ilość miejsc ograniczona. 

Komisja Integracji Środowiskowej i Publikacji

 

Pozostałe informacje

02.06.2023

Dzień dziecka w OIRP

Z okazji dnia dziecka Komisja Integracji Środowiskowej i Publikacji zaprosiła wszystkie dzieci do poznańskiego ZOO oraz do kino Rialto. Piątkowa wycieczka do ZOO znakomicie się udała. Licznie przybyłe dzieci najpierw przejechały się kolejką, a następie w dwóch grupach (w zależności od wieku) z przewodnikiem odwiedziły niektórych mieszkańców ZOO. Dzieci dowiedziały się m.in. dlaczego niektóre małpy […]

30.05.2023

Spacer historyczny z przewodnikiem „Śródka i Komandoria – od średniowiecza do socrealizmu”

   Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Publikacji  zaprasza członków samorządu radców prawnych na spacer historyczny z przewodnikiem „Śródka i Komandoria – od średniowiecza do socrealizmu”.   Data spaceru – 18 czerwca 2023 r. niedziela Rozpoczęcie spaceru – godz. 12.00. Zbiórka  przy moście Biskupa Jordana na Śródce ul. Ostrówek. Zakończenie spaceru – godz. 14.00-14.30 rejon Hotelu „Novotel” przy ul. […]

Wielkość czcionki
Kontrast