EGZAMIN RADCOWSKI 2024 - informacje dla przystępujących

Zamknij

X Drużynowe Mistrzostwa Polski Prawników w Tenisie Ziemnym- UMAG 2023 (Chorwacja)

Mając na uwadze, iż w 2023 roku przypada jubileusz mistrzostw, podejmujemy próbę zorganizowania imprezy w UMAG (Chorwacja) na kortach Stella Maris, na których rozgrywany jest turniej z cyklu ATP 250.

Po rozmowach z właścicielem hoteli oraz kortów, którym jest ten sam podmiot ustalono, iż ostatecznym terminem na utrzymanie wstępnej rezerwacji jest dzień 04.01.2023 r.

W związku z powyższym termin ten jest ostatecznym na przesyłanie zgłoszeń na mistrzostwa.

Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Impreza zaplanowana jest w taki sposób, aby oprócz zawodników udział wzięli również członkowie rodzin oraz znajomi. Odpłatność za pobyt w hotelu jest dla wszystkich na takich samych warunkach finansowych. Koszty turnieju tenisowego zostaną pokryte przez organizatorów i sponsorów. Dojazd do Chorwacji albo we własnym zakresie albo organizator zapewni dojazd autokarami (co najmniej 2 autokary), z których jeden z Warszawy, a drugi z Poznania. Planowany wyjazd autokaru to 28.04. w późnych godzinach wieczornych. Powrót w dniu 3.05. po śniadaniu. Oczywiście istnieje możliwość ustalenia zabierania osób na trasie, maksymalnie na dwóch przystankach (w dużych miastach). Wstępny koszt transportu autokarowego przy pełnej obsadzie miejsc (50 osób) według dzisiejszych cen paliw ok. 500 zł na osobę w obie strony. Ostateczna cena dojazdu zostanie ustalona na dwa miesiące przed wyjazdem.

Organizator zastrzega, iż w przypadku zgłoszenia się mniej niż 50 zawodników, mistrzostwa nie odbędą się w zaplanowanym miejscu.

Sam turniej rozgrywany będzie w dniach 1-2.05. Pozostały czas przeznaczony jest na odpoczynek. W dniu 2.05. po zakończeniu mistrzostw planowana jest dla wszystkich wspólna kolacja, na której zostaną wręczone nagrody dla zwycięzców. Dodatkowe informacje odnośnie wyjazdu przekazywane będą na bieżąco po zamknięciu listy zgłoszeń.

 

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu we współpracy z Towarzystwem Sportowo-Turystycznym „SPORTGAS” organizuje na kortach w UMAG (Chorwacja) w dniach 29.04-03.05.2023r.

X DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI PRAWNIKÓW W TENISIE ZIEMNYM

Szanowni Państwo!

Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu we współpracy z Towarzystwem Sportowo-Turystycznym „SPORTGAS” mają zaszczyt zaprosić wszystkich amatorów tenisa, mających wykształcenie prawnicze oraz studentów prawa na:

X Drużynowe Mistrzostwa Polski Prawników w Tenisie Ziemnym.

Uczestnikami Turnieju mogą być tenisiści amatorzy wykonujący zawód:

sędziego, prokuratora, adwokata, radcy prawnego, notariusza, komornika i inne osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów prawniczych, a także studenci na kierunku  prawa.

Turniej zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach:

Kobiety:

– jedna kategoria wiekowa (drużyna składa się z 2-4 zawodniczek),

Mężczyźni:

– trzy kategorie wiekowe:

  1. junior open – średnia wieku drużyny liczącej 2-4 zawodników dowolna.
  2. junior młodszy – średnia wieku drużyny liczącej 2-4 zawodników powyżej 37 lat, przy czym żaden zawodnik nie może być młodszy niż 35 lata,
  3. junior – średnia wieku drużyny liczącej 2-4 zawodników powyżej 50 lat, przy czym żaden zawodnik nie może być młodszy niż 45 lat. Wiek zawodników liczony będzie jedynie według roku urodzenia!

Rozgrywki prowadzone będą w systemie grupowym, a następnie pucharowym.

Harmonogram mistrzostw zostanie podany do wiadomości najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem  mistrzostw.

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest wypełnienie karty zgłoszenia i wysłanie jej do organizatorów do dnia 04.01.2023 r. na adres:

dmppwtz@gmail.com

Organizator nie przewiduje grupowego ubezpieczenia zawodników.

Turniej zostanie zakończony uroczystym wręczeniem pucharów.

 

Patronat nad Turniejem objął

Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu

– Henryk Kuligowski

Komitet Organizacyjny:

Towarzystwo Sportowo-Turystycznym „SPORTGAS”

Członkowie Komisji ds. Sportu OIRP w Poznaniu:

Jarosław Dobrowolski – 601 62 40 42

Anna Węglińska – 508 25 18 80

 

Pozostałe informacje

12.04.2024

Komisja Integracji Środowiskowej i Publikacji zaprasza członków samorządu radców prawnych wraz z dziećmi na integrację podczas wycieczek do różnych miejsc w Polsce

Szanowni Państwo,   Organizatorem wszystkich wycieczek jest Biuro Podróży „Travel Shops Przeźmierowo”. Proponowane wyjazdy: Łódź – Termin wycieczki: 11 maja 2024r. Bydgoszcz – Termin wycieczki: 22 czerwca  2024r. Zielona Góra – Termin wycieczki: 6 lipca 2024r. Komisja prosi o zgłaszanie się osób decydujących się na uczestnictwo w poszczególnych wycieczkach do dnia 28 kwietnia 2024r. za […]

09.04.2024

III Mistrzostwa Wielkopolski Prawników w Długodystansowym Biegu Sztafetowym

Szanowni Państwo,   Dziekan Rady OIRP w Poznaniu, zaprasza radców prawnych i aplikantów do udziału w III Mistrzostwach Wielkopolski Prawników w Długodystansowym Biegu Sztafetowym, które odbędą się 12 maja br. nad poznańską Maltą w ramach imprezy biegowej Ekiden PragmatIQ. Drużyny złożone z przedstawicieli różnych zawodów prawniczych będą rywalizować ze sobą w odrębnej klasyfikacji o miano […]

Wielkość czcionki
Kontrast