NOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA - DLA RADCÓW PRAWNYCH, EMERYTÓW I RENCISTÓW ORAZ APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Zamknij

EGZAMIN RADCOWSKI 2023 - informacje dla przystępujących

Zamknij

Z żalem i smutkiem zawiadamiam

Z żalem i smutkiem zawiadamiam Szanowne Koleżeństwo,

że w dniu 17 sierpnia br. odeszła z Naszego Grona Nasza  Koleżanka

  Śp. MARIA ROJNA – RADCA PRAWNY,

długoletni członek Klubu Seniora przy Radzie  OIRP w Poznaniu .

 

Pogrzeb Śp. Zmarłej odbędzie się 23 sierpnia 2022 r. – wtorek o godz. 14.15 w Poznaniu na Cmentarzu – Miłostowo, od strony ul. Warszawskiej.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 12.00 w Kościele Św. Marka Ewangelisty , Poznań-Rataje, Os. Czecha 110.

Rodzinie Zmarłej składam w imieniu Zespołu do Spraw Seniorów przy  Radzie OIRP w Poznaniu  i wszystkich Koleżanek i Kolegów Serdeczne Wyrazy Współczucia.

 

Urszula Budzińska

Radca Prawny

Przewodnicząca Zespołu do Spraw Seniorów

przy Radzie OIRP w Poznaniu

Pozostałe informacje

08.12.2022

Z niezmiernym smutkiem i żalem informuję

Z niezmiernym smutkiem i żalem informuję  Koleżeństwo – Radców Prawnych OIRP w Poznaniu , Członków  Klubu Seniora o odejściu W TYCH DNIACH  z naszego grona  Koleżanki,   kilkuletniej Członkini Naszego Klubu Śp.  BARBARY  LISIECKIEJ Ostatnia uroczystość pożegnania zaplanowana jest we  wtorek 13 grudnia br. o godzinie  12 : 30 Początek ceremonii w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym […]

25.11.2022

Klub Seniora-spotkanie mikołajkowe

  Uprzejmie informuję Szanowne Koleżanki  i Kolegów – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu, że w dniu 6 grudnia br. , o godz. 14.00, odbędzie się spotkanie koleżeńskie – mikołajkowe przy kawie i pączku w sali dawniejszego bufetu w naszej Izbie.   z pozdrowieniem w imieniu Zespołu do Spraw Seniorów OIRP  w Poznaniu r.pr. Urszula Budzińska

Wielkość czcionki
Kontrast