NOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA - DLA RADCÓW PRAWNYCH, EMERYTÓW I RENCISTÓW ORAZ APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Zamknij

Z żalem i smutkiem zawiadamiam

Z żalem i smutkiem zawiadamiam Szanowne Koleżeństwo,

że w dniu 17 sierpnia br. odeszła z Naszego Grona Nasza  Koleżanka

  Śp. MARIA ROJNA – RADCA PRAWNY,

długoletni członek Klubu Seniora przy Radzie  OIRP w Poznaniu .

 

Pogrzeb Śp. Zmarłej odbędzie się 23 sierpnia 2022 r. – wtorek o godz. 14.15 w Poznaniu na Cmentarzu – Miłostowo, od strony ul. Warszawskiej.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 12.00 w Kościele Św. Marka Ewangelisty , Poznań-Rataje, Os. Czecha 110.

Rodzinie Zmarłej składam w imieniu Zespołu do Spraw Seniorów przy  Radzie OIRP w Poznaniu  i wszystkich Koleżanek i Kolegów Serdeczne Wyrazy Współczucia.

 

Urszula Budzińska

Radca Prawny

Przewodnicząca Zespołu do Spraw Seniorów

przy Radzie OIRP w Poznaniu

Pozostałe informacje

16.10.2023

Klub Seniora – zmiana terminu spotkania

  SZANOWNE  KOLEŻEŃSTWO CZŁONKOWIE KLUBU SENIORA OIRP W POZNANIU  —————————————— Uprzejmie informuję , że spotkanie nasze zaplanowane na dzień 25 października 2023 r. godz.13:00, o czym podałam Koleżeństwu w piśmie z dnia 12 października 2023r. zostaje przeniesione na  dzień 22 Listopada  br. (środa) godz.13:00. Pozostałe informacje podane w pierwotnym piśmie dot. tego spotkania ,  pozostają […]

10.10.2023

Z żalem i smutkiem zawiadamiam

Z żalem i smutkiem zawiadamiam , że w dniu 8 października 2023 r. odszedł z Naszego Grona Radców Prawnych , Nasz Kolega                                                 Śp.  ZBIGNIEW KRÜGER  który był długoletnim członkiem  Klubu Seniora […]

Wielkość czcionki
Kontrast