EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2022 - informacje i rejestracja

Zamknij

Teatr Wielki – RECITAL: Olga Pasiecznik i Janusz Olejniczak

Szanowni Państwo,

Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Publikacji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu informuje o możliwości nabycia biletów  w promocyjnych cenach, na  spektakl Teatru Wielkiego, wskazany poniżej.

Na poniższe wydarzenia  istnieje możliwość kupna biletów  w cenie specjalnej 20,00 zł., do nabycia w kasie Teatru (środa-sobota w godz. 13.00-18.00) po podaniu hasła: RADCY PRAWNI.

RECITAL: Olga Pasiecznik i Janusz Olejniczak

23 maja 2022 godz. 19.00

AULA UNIWERSYTECKA

Olga Pasiecznik 19 grudnia 2020 podczas koncertu poświęconego Gabrielowi Chmurze tak wspominała Maestra:
„Był jednym z tych dyrygentów, o których można powiedzieć, że nie tylko zaszczytem Go znać, ale też miało się szczęście w ogóle takiego człowieka spotkać w życiu. Chyba w 2004 roku spotkaliśmy się w La Monnaie po spektaklu i od tego momentu upłynęło 16 lat fantastycznej muzycznej i ludzkiej przyjaźni.”

Ze względu na te słowa i wspólną artystyczną wrażliwość nie mogło zabraknąć specjalnego recitalu Olgi Pasiecznik. Wspaniała sopranistka wystąpi razem z Januszem Olejniczakiem, wybitnym pianistą, laureatem wielu nagród, znakomitym interpretatorem utworów Fryderyka Chopina, koncertującym na całym świecie.

Zapraszamy !

Komisja ds. Integracji

Środowiskowej i Publikacji

Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu 

Pozostałe informacje

04.08.2022

Konkurs Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2022

Wystartowała XI edycja konkursu Wolters- Kluwer – Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2022. Jury wyłoni młodych prawników wyróżniających się wiedzą, pracą na rzecz społeczeństwa i państwa prawa oraz kreatywnością i wykorzystaniem nowych technologii w pracy. W konkursie Rising Stars mogą wziąć udział prawnicy do 35 roku życia, pracujący zarówno w kancelariach, jak i w firmach oraz innych podmiotach (np. […]

02.08.2022

DOMEK DLA UCHODŹCY

Wielkość czcionki
Kontrast