e-skarbonka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zamknij

Oferta Teatru Wielkiego – styczeń, luty 2022 r.

Szanowni Państwo,

Komisja Integracji Środowiskowej i Publikacji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu informuje o możliwości nabycia biletów w promocyjnych cenach, na  spektakle Teatru Wielkiego, wskazane poniżej.

Na poniższe wydarzenia  istnieje możliwość kupna biletów  w cenie 30,-zł (dla osób zaszczepionych) do nabycia w kasie Teatru (środa-sobota w godz. 13.00-18.00) po podaniu hasła: RADCY PRAWNI.

 

NAPÓJ MIŁOSNY

22 styczeń 2022 godz. 19.00
23 styczeń 2022 godz. 18.00

Akademicki Teatr Muzyczny Olimpia

 Napój miłosny to jedno z najbardziej cenionych dzieł Donizettiego, gromadzące od momentu powstania rzesze publiczności. To lekka i dowcipna opowieść o miłości, w której znalazło się miejsce na żarliwe uczucie, pokaźny spadek oraz oczywiście na tytułowy eliksir, na którym można nieźle zarobić. Nemorino na zabój kocha Adinę, a jak łatwo się domyślić – Adina nie bardzo kocha Nemorina, za to z przekory flirtuje z sierżantem Belcore. Na całe szczęście do wioski przyjeżdża doktor Dulcamara, który posiada wyborne wino – o, pardon! – napój miłosny… i zaczyna się szaleńcza komedia omyłek, gdzie pijany od procentów myśli, że jest pijany z miłości, a zakochanie mylone jest z chęcią łatwego wzbogacenia się. Reżyser Ran Arthur Braun, znany z nieposkromionej wyobraźni, przenosi swoją wersję Napoju miłosnego do Meksyku. Krew gotuje się żyłach, zaczęła się fiesta… olé! Pssst, uważajmy tylko na fałszywe eliksiry!

 

CARMEN. TOUJOURS LA MORT

1 i 2 luty 2022 godz. 19.00

Aula Artis

„Carmen. Toujours la mort”, spektakl inspirowany postacią znanej na całym świecie Carmen. Widzowie ujrzą proces w którym główna bohaterka z każdą minutą spektaklu i każdą wyśpiewaną arią, przeistacza się na oczach widzów w najsłynniejszą, ikoniczną kobietę kultury europejskiej. Jej metamorfoza jest aktem niemalże rytualnym, przywracającym życiu godność, a umieraniu zadowalający sens. Muzyka Georgesa Bizeta i Teoniki Rożynek. Nieoczywiste konteksty pozamuzyczne, przenikanie się różnych sztuk, wielowymiarowe postaci. Tego nie można przegapić!

RUSLANA KOVAL/ STANISLAV KUFLYUK

RECITAL

 

9 luty 2022 godz.19.00

Aula Uniwersytecka

 

Ona jako adeptka wokalistyki uczestniczyła w programie dla młodych śpiewaków organizowanym przez moskiewski Teatr Bolszoj. On na scenie tego teatru występuje regularnie, podbijając serce wymagającej publiczności kreacjami w operach Czajkowskiego i Verdiego.

Ruslana Koval i Stanisłav Kuflyuk, na co dzień są związani z Teatrem Wielkim w Poznaniu, wystąpią wspólnie z recitalem najpiękniejszych pieśni, arii i duetów. Nie trzeba rezerwować miejsca w Bolszoj, wystarczy być w Poznaniu.

 

Zapraszamy!

Komisja Integracji Środowiskowej i Publikacji

Okręgowej Izby Radców Prawnych

W Poznaniu

 

 

Pozostałe informacje

20.01.2022

Ruszyła X edycja Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich!

Szanowni Państwo, rozpoczęła się X edycja Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich. W dotychczasowych edycjach projektu realizowanego przez Krajową Izbę Radców Prawnych wzięło udział już ponad tysiąc aplikantów radcowskich. Celem turnieju jest doskonalenie wśród uczestników cennych, zwiększających konkurencyjność na rynku prawniczym, umiejętności negocjacyjnych, a także propagowanie negocjacji jako alternatywnej metody rozwiązywania konfliktów, pozwalającej na wykorzystanie rozwiązań […]

19.01.2022

Przekaż 1% swojego podatku za 2021 rok na rzecz organizacji pożytku publicznego Fundacji Radców Prawnych Subsidio Venire

Fundacja Subsidio Venire nieprzerwanie od 2009 roku niesie pomoc tym radcom prawnym i ich rodzinom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Stworzona została przez radców dla radców, aby dać wyraz jedności i solidarności środowiska. Okazała się bardzo potrzebną organizacją, która zapewnia wsparcie finansowe i materialne. – W ciągu ostatniego roku Fundacja pomogła 34 radcom […]

Wielkość czcionki
Kontrast