EGZAMIN RADCOWSKI 2021 - informacje i ogłoszenia

Zamknij

Zaproszenie na nowe wyjątkowe szkolenia z prawnikami z USA (m. in. szkolenie ze sporządzania umów z amerykańską adwokat, profesor prawa i absolwentką Oxford, Princeton i Virginia Law School) z rabatami dla członków izby

Szanowni Państwo,

w imieniu Center For American Studies (CFAS) afiliowanego przy Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, zapraszamy  do udziału w nowych certyfikowanych szkoleniach prowadzonych przez prawników z USA i absolwentów prestiżowych amerykańskich uczelni. Dwa z trzech oferowanych szkoleń mają format weekendowy, umożliwiając tym samym udział osobom pracującym na pełen etat w tygodniu.

 

Jedno z majowych szkoleń poprowadzi specjalnie dla Państwa amerykańska profesor prawa, Susanna Frederick Fischer. Profesor Fischer jest absolwentką Oxford, Princeton i Virginia Law School, adwokatem z uprawnieniami do wykonywania zawodu w Londynie i Nowym Jorku oraz specjalistką z zakresu umów, postępowania cywilnego i prawa własności intelektualnej. Reprezentowała klientów największych amerykańskich i brytyjskich kancelarii, włączywszy występowanie przed Izbą Lordów w Londynie.

Poniżej przesyłamy krótkie notki na temat szkoleń (więcej informacji w załączeniu).

 

  1. Wieczorowe szkolenie Applying for Jobs in English Made Easy! przeprowadzi Uczestników przez cały proces aplikowania o pracę w języku angielskim – począwszy od efektywnego napisania CV i listu motywacyjnego, przez pisanie profesjonalnych maili, skończywszy na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

  1. W ramach weekendowego szkolenia Legal English for Scholars Made Easy! Uczestnicy rozwiną zestaw umiejętności i technik niezbędnych, aby przenieść swoje anglojęzyczne pisanie prawnicze na wyższy poziom naukowości i profesjonalizmu. Mimo, że szkolenie dedykowane jest głównie dla tych z Państwa, którzy chcieliby pisać w języku angielskim prawnicze artykuły, glosy czy komentarze, każdy Uczestnik rozwinie umiejętności w zakresie szeroko pojętego Legal English, poznając słownictwo potrzebne w ramach formalnej prawniczej argumentacji.

 

  1. Weekendowe szkolenie Writing Contracts in English Made Easy! wyposaży Państwa w terminologię niezbędną do sporządzania umów w języku angielskim, nauczy skutecznie formułować postanowienia umowy, wyjaśni najważniejsze typy klauzul umownych, które wykorzystają Państwo w profesjonalnym obrocie prawnym, aby zabezpieczyć interesy swojego klienta … i wiele więcej!

Opłaty early bird (zniżkowe) wynoszą dla Państwa odpowiednio 129 PLN, 259 PLN i 299 PLN. Rejestracja na szkolenia odbywa się poprzez formularz Google zawarty w zaproszeniach (szczegółowe zaproszenia – oferty trzech proponowanych szkoleń – załączamy w PDF).

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej (www.cfaspoland.org) po więcej informacji.

 

Pozostałe informacje

05.05.2021

Ogólnopolska konferencja naukowa pt. „Problemy teorii i praktyki tworzenia prawa w Polsce”.

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. Problemy teorii i praktyki tworzenia prawa w Polsce. Konferencja poświęcona pamięci Doktora Macieja Kłodawskiego, organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Konferencja odbędzie się dnia 14 maja 2021 r., za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji poprzez formularz dostępny pod adresem: https://bit.ly/rejestracjamk Zachęcamy do zapoznania […]

04.05.2021

VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Prawników w Tenisie Ziemnym, Poznań 2021r.

  Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu organizuje na kortach „WTT Kortowo” w Poznaniu w dniach 25-26.06.2021r. VIII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI PRAWNIKÓW W TENISIE ZIEMNYM   Szanowni Państwo ! Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić wszystkich amatorów tenisa, mających wykształcenie prawnicze na: VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Prawników w Tenisie Ziemnym. Uczestnikami […]

Wielkość czcionki
Kontrast