EGZAMIN RADCOWSKI 2021 - informacje i ogłoszenia

Zamknij

Warsztat – „Przygotowanie do negocjacji – kluczowy element efektywnych negocjacji”

Zamknij

Walentynki 2021

 

Szanowni Państwo – Drogie Koleżanki i Koledzy

Członkowie Klubu Seniora OIRP w Poznaniu.

_________________________________________

 

W imieniu Zespołu do Spraw Seniorów życzę Koleżeństwu , aby Czas Walentynkowy  trwał cały rok i obdarzał Państwa  miłością  przez najbliższych,  jak i przez wszystkich ludzi, których Państwo spotkacie na swej drodze życiowej, jak również  wzajemnie przez nas samych w  senioralnym gronie   klubowym połączonym wiekiem, zawodem i różnymi  wspólnymi problemami.

A nasze wspólne dotychczasowe  coroczne zabawy  pod koziołkowe niech  umilą Państwu czas wspomnień .

Jednocześnie życzę Wszystkim , w tym trudnym czasie pełnym obaw i niepokoju – Nieustającego Zdrowia i Szczęścia, bowiem te dwa elementy powinny ze sobą synchronizować , ponadto dużo pogody ducha i wewnętrznego spokoju  oraz ufności , że czas naszych spotkać  niedługo nastąpi.

Obecnie , jeżeli Państwo potrzebujecie pomocy to tak , jak dotychczas proszę o kontakt telefoniczny, a postaram się w każdej sprawie pomóc , zaradzić , doradzić i na ile się da zlikwidować Państwa problem.

Dla przypomnienia podaję mój numer telefonu:  504-029-396 . Jak nie będę mogła odebrać w danym momencie, to oddzwonię  .

Jeszcze raz załączam serdeczności  i pozdrowienia .

 

W imieniu Zespołu do Spraw Seniorów

R.pr. Urszula Budzińska

 

Poznań, dnia  14 lutego 2021 r.

Pozostałe informacje

20.01.2021

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiam

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiam, Szanowne Koleżeństwo Radców Prawnych Seniorów – Członków Klubu Seniora Rady OIRP w Poznaniu, że w dniu 15 stycznia 2021 roku zmarł Nasz Kolega Śp. MARIAN KUBECZKO Pogrzeb Śp. Kolegi odbędzie się w dniu 22 stycznia 2021 roku, o godz. 10.00, na Cmentarzu Parafialnym znajdującym się przy zbiegu ulic: Szczawnickiej […]

21.12.2020

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Drodzy Państwo, Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy Radcowie Prawni – Członkowie Klubu  Seniora OIRP w Poznaniu! Pragnę poinformować Szanowne Koleżeństwo, że na okres nowej kadencji Rady na lata  2020-2024 Uchwałą Rady OIRP w Poznaniu z dnia 9 grudnia 2020 r., powołany został Zespół do Spraw Seniorów w dotychczasowym składzie osobowym z powierzeniem mi nadal pełnienia  […]

Wielkość czcionki
Kontrast