EGZAMIN RADCOWSKI 2021 - informacje i ogłoszenia

Zamknij

Warsztat – „Przygotowanie do negocjacji – kluczowy element efektywnych negocjacji”

Zamknij

Szanowni Radcowie i Aplikanci, Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Szanowni Radcowie i  Aplikanci, Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,

Zagraliście wczoraj po raz pierwszy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy,
zagraliście w imieniu  samorządu radcowskiego pięknie i z pięknym wynikiem.

Gorąco dziękuję za Waszą szczodrość i zaangażowanie w akcję.
Dzięki Wam zebraliśmy 30.365,54zł. To spora cegiełka,  którą fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
w tym roku przeznaczy na laryngologię dziecięcą.

Jestem pod wrażeniem zbiorowej pracy izbowego sztabu i wolontariuszy Orkiestry, którym przewodził r.pr. Michał Pankiewicz.
Miałem okazję obserwować Wasze wyjątkowe zaangażowanie, pomysłowość, determinację  ale również i radość z samego udziału w akcji.
Odnieśliście sukces.  Serdecznie Wam gratuluję.

 

Henryk Kuligowski

Dziekan Rady

OIRP w Poznaniu

 

Pozostałe informacje

26.02.2021

Informacja o otwartych zgłoszeniach dla radców prawnych do programu CRIMILAW nt. europejskiego prawa i postępowania karnego – zgłoszenia do 3 marca 2021 r.

Szanowni Państwo, w porozumieniu z Wiceprezesem KRRP Panem Michałem Korwek oraz Przewodniczącą Komisji Zagranicznej KRRP Panią Joanną Wisłą-Płonką przekazujemy w załączeniu informację o otwartym naborze do programu CRIMILAW nt. europejskiego prawa i postępowania karnego. Program dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, dla radców prawnych z Polski przewidziano 15 miejsc, udział jest odpłatny. Zgłoszenia otwarte są […]

23.02.2021

Warsztat – „Przygotowanie do negocjacji – kluczowy element efektywnych negocjacji”

Przygotowanie jest, jak potwierdzają autorytety z dziedziny negocjacji i profesjonalni negocjatorzy, kluczowym elementem przewagi negocjacyjnej. Nie można wygrać w negocjacjach, bez profesjonalnego przygotowania. Warsztat dostarcza umiejętności i narzędzi jak to robić. Każdy uczestnik ma możliwość nabycia praktycznej wiedzy oraz sprawdzenia jej w negocjacjach w trakcie warsztatu. Ilość uczestników warsztatu – 20 osób Program: Warsztat składa się z 3 części: Część pierwsza – wyjaśnienie pojęć, zasad i narzędzi stosowanych w przygotowaniu do symulacji negocjacji, każdy uczestnik uzyskuje możliwość uczestniczenia w ćwiczeniach Część druga – praktyczne przygotowanie do negocjacji poprzez opracowanie praktycznego […]

Wielkość czcionki
Kontrast