EGZAMIN RADCOWSKI 2021 - informacje i ogłoszenia

Zamknij

Warsztat – „Przygotowanie do negocjacji – kluczowy element efektywnych negocjacji”

Zamknij

Wyniki zbiórki sztabu WOŚP przy OIRP w Poznaniu

Sztab WOŚP przy OIRP w Poznaniu zebrał łącznie 30.365,54 zł !
Kwesta prowadzona przez wolontariuszy bezpośrednio do skarbonek w dniu 29. Finału WOŚP przyniosła łącznie 17.677,54 zł.
Dzięki eskarbonce udało się uzyskać 10.350 zł.
Aukcje Allegro pozwoliły na uzyskanie 2.338 zł.
Największą kwotę do skarbonki zebrał radca prawny Jarosław Matuszak – 2.522,11 zł, zaś przedmiotem aukcji o najbardziej burzliwym przebiegu okazał się być voucher na trening z r. pr. Andrzejem Pieścikiem (Wicedziekanem OIPR Poznań), który ostatecznie został wylicytowany za kwotę 840 zł!
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, wolontariuszkom i wolontariuszom. Ogromne brawa dla całej ekipy! Dziękujemy, że zawsze można na Was liczyć!

Pozostałe informacje

26.02.2021

Informacja o otwartych zgłoszeniach dla radców prawnych do programu CRIMILAW nt. europejskiego prawa i postępowania karnego – zgłoszenia do 3 marca 2021 r.

Szanowni Państwo, w porozumieniu z Wiceprezesem KRRP Panem Michałem Korwek oraz Przewodniczącą Komisji Zagranicznej KRRP Panią Joanną Wisłą-Płonką przekazujemy w załączeniu informację o otwartym naborze do programu CRIMILAW nt. europejskiego prawa i postępowania karnego. Program dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, dla radców prawnych z Polski przewidziano 15 miejsc, udział jest odpłatny. Zgłoszenia otwarte są […]

23.02.2021

Warsztat – „Przygotowanie do negocjacji – kluczowy element efektywnych negocjacji”

Przygotowanie jest, jak potwierdzają autorytety z dziedziny negocjacji i profesjonalni negocjatorzy, kluczowym elementem przewagi negocjacyjnej. Nie można wygrać w negocjacjach, bez profesjonalnego przygotowania. Warsztat dostarcza umiejętności i narzędzi jak to robić. Każdy uczestnik ma możliwość nabycia praktycznej wiedzy oraz sprawdzenia jej w negocjacjach w trakcie warsztatu. Ilość uczestników warsztatu – 20 osób Program: Warsztat składa się z 3 części: Część pierwsza – wyjaśnienie pojęć, zasad i narzędzi stosowanych w przygotowaniu do symulacji negocjacji, każdy uczestnik uzyskuje możliwość uczestniczenia w ćwiczeniach Część druga – praktyczne przygotowanie do negocjacji poprzez opracowanie praktycznego […]

Wielkość czcionki
Kontrast