SZKOLENIA WEBINARYJNE – listopad , grudzień 2020

 

Szanowni Państwo,

W związku z kończącym się Cyklem Szkoleniowym 2018-2020, Komisja ds. Doskonalenia Zawodowego rozszerzyła harmonogram o dodatkowe szkolenia.

Aktualna lista szkoleń w okresie listopad-grudzień znajduje się w załączniku.

Aby wziąć udział w webinarium należy posiadać aktualny adres mailowy w Extranecie Radców. Na ok. dobę przed planowanym szkoleniem, radca prawny otrzymuje indywidualny i unikatowy link do szkolenia na maila, który służy do transmitowania szkolenia webinaryjnego.

Wymagania dotyczące przeglądarek: Chrome (min. 37), Mozilla Firefox (min. 48), Opera (min. 49).

Szkolenia w formie webinarium są tylko i wyłącznie dostępne dla prawników wpisanych na listę radców prawnych OIRP w Poznaniu!

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach Komisja ds. Doskonalenia Zawodowego

Pozostałe informacje

22.11.2020

Webinar „Praca w chmurze – nowe możliwości dla biznesu (także prawnego)”

Szanowni Państwo, zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium „Praca w chmurze – nowe możliwości dla biznesu (także prawnego)”, który odbędzie się w środę 25 listopada br.  Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Link do wydarzenia https://kirp.pl/praca-w-chmurze-nowe-mozliwosci-dla-biznesu-takze-prawnego/

17.11.2020

Pomóżmy chorującemu na nowotwór koledze

Ponad cztery lata temu zdiagnozowano u niego nowotwór prostaty, o dużym  stopniu zaawansowania oraz wysokiej zjadliwości. Od tego czasu miał wykonanych sześć dużych zabiegów operacyjnych oraz dwukrotnie radioterapię i chemioterapię. Z początkiem 2020 pojawiły się przerzuty do kości. Ze względu na podjęte leczenie od stycznia 2020 r. całkowicie zaprzestał wykonywania praktyki zawodowej. Dramatycznie więc skurczyły […]

Wielkość czcionki
Kontrast