EGZAMIN RADCOWSKI 2021 - informacje i ogłoszenia

Zamknij

Warsztat – „Przygotowanie do negocjacji – kluczowy element efektywnych negocjacji”

Zamknij

Informacja dotycząca uroczystości i lista osób mogąca przystąpić do ślubowania na radcę prawnego.

Szanowni Państwo,

 

Dziekan Rady OIRP w Poznaniu pan Henryk Kuligowski zaprasza Państwa w dniu 27 października br. o godzinie 16.00. na uroczystość ślubowania radców prawnych.

Uroczystość będzie przeprowadzona w trybie online z sali wykładowej OIRP Poznań na I piętrze.

Przed uroczystością otrzymacie Państwo indywidualny link do systemu Weezycast, za pomocą którego będziecie Państwo jej uczestnikami. Link będzie przeznaczony wyłącznie dla Państwa, transmisja dla członków rodzin odbywać się będzie poprzez stronę izby na Facebooku.

Indywidualny link do wydarzenia potwierdzać będzie Państwa uczestnictwo w uroczystości. Prosimy o dokładne sprawdzenie poczty (SPAM, niechciane, oferty) tuż przed uroczystością w sprawie poszukiwania zaproszeń na ślubowanie. Do odbioru zalecamy w miarę możliwości skorzystać z komputerów stacjonarnych lub laptopów oraz ze stałego łącza internetowego, przy wykorzystaniu przeglądarek Google Chrome lub Mozilla Firefox.

W czasie transmisji wysłuchacie Państwo wystąpienia panów dziekanów Henryka Kuligowskiego i Zbigniewa Tura oraz mini wykład pana sędziego Henryka Komisarskiego na temat tajemnicy zawodowej. Na zakończenie dziekan odczyta rotę ślubowania.

We wtorek (27.10) od godz.18.00 i w środę (28.10) od godziny 13.00 będziemy Państwa zapraszać do izby w grupach 8-osobowych w celu powtórzenia i podpisania roty oraz odbioru zaświadczeń o złożeniu ślubowań na radcę prawnego.

Podział i kolejność grup opublikowana będzie na stronie izby.

Poniżej lista osób, które mogą złożyć ślubowanie na radcę prawnego.

 

Lista osób ślubujących – plik .pdf

Pozostałe informacje

26.02.2021

Informacja o otwartych zgłoszeniach dla radców prawnych do programu CRIMILAW nt. europejskiego prawa i postępowania karnego – zgłoszenia do 3 marca 2021 r.

Szanowni Państwo, w porozumieniu z Wiceprezesem KRRP Panem Michałem Korwek oraz Przewodniczącą Komisji Zagranicznej KRRP Panią Joanną Wisłą-Płonką przekazujemy w załączeniu informację o otwartym naborze do programu CRIMILAW nt. europejskiego prawa i postępowania karnego. Program dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, dla radców prawnych z Polski przewidziano 15 miejsc, udział jest odpłatny. Zgłoszenia otwarte są […]

23.02.2021

Warsztat – „Przygotowanie do negocjacji – kluczowy element efektywnych negocjacji”

Przygotowanie jest, jak potwierdzają autorytety z dziedziny negocjacji i profesjonalni negocjatorzy, kluczowym elementem przewagi negocjacyjnej. Nie można wygrać w negocjacjach, bez profesjonalnego przygotowania. Warsztat dostarcza umiejętności i narzędzi jak to robić. Każdy uczestnik ma możliwość nabycia praktycznej wiedzy oraz sprawdzenia jej w negocjacjach w trakcie warsztatu. Ilość uczestników warsztatu – 20 osób Program: Warsztat składa się z 3 części: Część pierwsza – wyjaśnienie pojęć, zasad i narzędzi stosowanych w przygotowaniu do symulacji negocjacji, każdy uczestnik uzyskuje możliwość uczestniczenia w ćwiczeniach Część druga – praktyczne przygotowanie do negocjacji poprzez opracowanie praktycznego […]

Wielkość czcionki
Kontrast