EGZAMIN RADCOWSKI 2021 - informacje i ogłoszenia

Zamknij

Informacja dotycząca uroczystości i lista osób mogąca przystąpić do ślubowania na radcę prawnego.

Szanowni Państwo,

 

Dziekan Rady OIRP w Poznaniu pan Henryk Kuligowski zaprasza Państwa w dniu 27 października br. o godzinie 16.00. na uroczystość ślubowania radców prawnych.

Uroczystość będzie przeprowadzona w trybie online z sali wykładowej OIRP Poznań na I piętrze.

Przed uroczystością otrzymacie Państwo indywidualny link do systemu Weezycast, za pomocą którego będziecie Państwo jej uczestnikami. Link będzie przeznaczony wyłącznie dla Państwa, transmisja dla członków rodzin odbywać się będzie poprzez stronę izby na Facebooku.

Indywidualny link do wydarzenia potwierdzać będzie Państwa uczestnictwo w uroczystości. Prosimy o dokładne sprawdzenie poczty (SPAM, niechciane, oferty) tuż przed uroczystością w sprawie poszukiwania zaproszeń na ślubowanie. Do odbioru zalecamy w miarę możliwości skorzystać z komputerów stacjonarnych lub laptopów oraz ze stałego łącza internetowego, przy wykorzystaniu przeglądarek Google Chrome lub Mozilla Firefox.

W czasie transmisji wysłuchacie Państwo wystąpienia panów dziekanów Henryka Kuligowskiego i Zbigniewa Tura oraz mini wykład pana sędziego Henryka Komisarskiego na temat tajemnicy zawodowej. Na zakończenie dziekan odczyta rotę ślubowania.

We wtorek (27.10) od godz.18.00 i w środę (28.10) od godziny 13.00 będziemy Państwa zapraszać do izby w grupach 8-osobowych w celu powtórzenia i podpisania roty oraz odbioru zaświadczeń o złożeniu ślubowań na radcę prawnego.

Podział i kolejność grup opublikowana będzie na stronie izby.

Poniżej lista osób, które mogą złożyć ślubowanie na radcę prawnego.

 

Lista osób ślubujących – plik .pdf

Pozostałe informacje

05.05.2021

Ogólnopolska konferencja naukowa pt. „Problemy teorii i praktyki tworzenia prawa w Polsce”.

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. Problemy teorii i praktyki tworzenia prawa w Polsce. Konferencja poświęcona pamięci Doktora Macieja Kłodawskiego, organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Konferencja odbędzie się dnia 14 maja 2021 r., za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji poprzez formularz dostępny pod adresem: https://bit.ly/rejestracjamk Zachęcamy do zapoznania […]

04.05.2021

Konkurs „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”

  Szanowni Państwo,  Podobnie do lat ubiegłych Krajowa Rada Radców Prawnych organizuje konkurs „Kryształowe Serce Radcy Prawnego”. Tytuł ten może otrzymać radca prawny lub aplikant radcowski, który wyróżnia się bezinteresowną pomocą na rzecz osób fizycznych, organizacji społecznych, instytucji realizujących cele publiczne, kościołów, związków wyznaniowych, uchodźców, repatriantów lub osób dotkniętych klęskami, w szczególności:  1) nieodpłatnie wykonuje […]

Wielkość czcionki
Kontrast