Wycieczka z przewodnikiem po obszarze Poznańskiego Szlaku Kobiet w Poznaniu – 26.09.2020 r.

 

Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Rekreacji

zaprasza członków samorządu radców prawnych


w dniu 26 września br (sobota ) na wycieczkę z przewodnikiem

po obszarze Poznańskiego Szlaku Kobiet w Poznaniu.

Uczestnicy wraz z przewodnikiem będą szukać śladów dawnych poznanianek, odnajdą dziedzictwo kobiet, które odegrały istotną i samodzielną rolę w historii miasta.

Miejsce spotkania – Plac przed Katedrą – Ostrów Tumski o godz.13. 00

Zapisy na zwiedzanie prosimy przesyłać na adres  kom.integracja@poznan.oirp.pl  do dnia  26 września 2020 r. podając nazwiska uczestników (członek samorządu radcowskiego + osoba towarzysząca + ilość dzieci)

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy, aby osoby które dokonają zgłoszenia, a w późniejszym czasie z różnych względów będą musiały zrezygnować, aby niezwłocznie poinformowały o tym fakcie.

Przypominamy o obowiązku  ZASŁANIANIA UST I NOSA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH .Obowiązek dotyczy: noszenia maseczek lub innego rodzaju zasłaniania ust i nosa w sytuacji, gdy nie można zachować 1,5-metrowej odległości od innych.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Komisja ds Integracji Środowiskowej i Rekreacji

Pozostałe informacje

02.10.2020

TRAKTORY I TARPANY CZYLI WEEKEND W MUZEUM ROLNICTWA

Komisja Integracji Środowiskowej i Rekreacji OIRP w Poznaniu zaprasza  Państwa do udziału w zwiedzaniu  ekspozycji Muzeum Rolnictwa w Szreniawie. Pracownik Muzeum zapozna nas z najciekawszymi eksponatami. Na terenie Muzeum możemy zobaczyć  urządzenia  i maszyny  związane z rolnictwem. Od niedawna eskpozycja Muzeum wzbogaciła się   o kolekcję samochodów „Tarpan”. Dla osób 50+ będzie to wspomnienie młodości, dla […]

14.09.2020

Ostrów Tumski – zwiedzanie z przewodnikiem

  Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Rekreacji zaprasza członków samorządu radców prawnych wraz z dziećmi na  spotkanie ramach cyklu „Historyczny Poznań”. Proponujemy zwiedzanie z przewodnikiem Ostrowa Tumskiego wraz z najważniejszymi zabytkami :  – Bazyliki Archikatedralnej świętych Apostołów Piotra i Pawła, zwanej popularnie Katedrą, jedną z najstarszych świątyń w Polsce wraz z jej podziemiami ,  – […]

Wielkość czcionki
Kontrast