Wycieczka z przewodnikiem po obszarze Poznańskiego Szlaku Kobiet w Poznaniu – 26.09.2020 r.

 

Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Rekreacji

zaprasza członków samorządu radców prawnych


w dniu 26 września br (sobota ) na wycieczkę z przewodnikiem

po obszarze Poznańskiego Szlaku Kobiet w Poznaniu.

Uczestnicy wraz z przewodnikiem będą szukać śladów dawnych poznanianek, odnajdą dziedzictwo kobiet, które odegrały istotną i samodzielną rolę w historii miasta.

Miejsce spotkania – Plac przed Katedrą – Ostrów Tumski o godz.13. 00

Zapisy na zwiedzanie prosimy przesyłać na adres  kom.integracja@poznan.oirp.pl  do dnia  26 września 2020 r. podając nazwiska uczestników (członek samorządu radcowskiego + osoba towarzysząca + ilość dzieci)

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy, aby osoby które dokonają zgłoszenia, a w późniejszym czasie z różnych względów będą musiały zrezygnować, aby niezwłocznie poinformowały o tym fakcie.

Przypominamy o obowiązku  ZASŁANIANIA UST I NOSA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH .Obowiązek dotyczy: noszenia maseczek lub innego rodzaju zasłaniania ust i nosa w sytuacji, gdy nie można zachować 1,5-metrowej odległości od innych.

Zapraszamy do uczestnictwa!

Komisja ds Integracji Środowiskowej i Rekreacji

Pozostałe informacje

29.11.2021

Vilhelm Hammershøi – duński Vermeer w Poznaniu. Wystawa, którą warto zobaczyć

….Wystawa prac duńskiego malarza Vilhelma Hammershøia „Światło i cisza”, którą do 23 stycznia można oglądać w Muzeum Narodowym, to niezwykle aktualna w czasach pandemii opowieść o wyjątkowo intymnej relacji człowieka z najbliższym otoczeniem: rodziną, miejscem do życia, miastem i okolicą….  Rangę ekspozycji można oceniać już po samym wernisażu – uświetnili go swą obecnością minister kultury […]

08.11.2021

Maraton filmowy – „Andrzejki w Kinie”- KONIEC ZAPISÓW (brak miejsc)

KONIEC ZAPISÓW (brak miejsc)   Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Publikacji serdecznie zaprasza członków Samorządu Radcowskiego  na  maraton filmowy po tytułem „Andrzejki w Kinie”   30 listopada 2021 roku początek godz. 19.15 Kino RIALTO, ul. Dąbrowskiego 38, Poznań   30 listopada, w dzień świętego Andrzeja, Komisja Integracji Środowiskowej i Publikacji zorganizowała maraton filmowy, na którym zaprezentowane […]

Wielkość czcionki
Kontrast