EGZAMIN RADCOWSKI 2020

Zamknij

Komunikat Przewodniczącej Zespołu do Spraw Seniorów Rady OIRP w Poznaniu

Drodzy Państwo

Koleżanki i Koledzy

Radcy Prawni – Seniorzy

Członkowie Klubu Seniora

OIRP w Poznaniu

 

Uprzejmie informuję i przypominam,  że nadal  w tej ciężkiej obecnej sytuacji w związku z epidemią – w  Naszej Okręgowej Izbie Radców Prawnych trwa podjęta  akcja pomocy Seniorom – Radcom Prawnym w robieniu zakupów  przez Młodszych Kolegów – Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich.

O fakcie tym każdy z Państwa został osobiście  powiadomiony telefonicznie przeze mnie lub koleżeństwo z Zespołu do Spraw Seniorów w poprzednich dniach  18/19.03.2020 r.

Apeluję  do wszystkich,  gdybyście Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy potrzebowali takiej pomocy, proszę o poinformowanie mnie telefonicznie i niezwłocznie podejmę działanie w celu udzielenia pomocy !!!

Mój numer telefonu  : 504-029-396

Życząc zdrowia , spokoju, pogody ducha

Z  pozdrowieniem

Urszula Budzińska

Przewodnicząca
Zespołu do Spraw Seniorów
Rady OIRP w Poznaniu

 

Poznań, dnia 22 marca 2020 r.

Pozostałe informacje

09.04.2020

Życzenia świąteczne

  DRODZY RADCOWIE PRAWNI – SENIORZY I DRODZY WSZYSCY RADCOWIE PRAWNI OKRĘGOWEJ IZBY RADCÓW PRAWNYCH W POZNANIU ___________________________________   W tym wyjątkowym czasie Wielkiej Nocy przesyłam Wam słowa nadziei wyrastającej z wiary w Zmartwychwstałego. Niech tegoroczne  Święta będą czasem refleksji i dadzą nam siłę w ufność na odrodzenie normalności  i napełnią spokojem , pogodą ducha […]

06.04.2020

Tarcza antykryzysowa w praktyce – poradniki Ośrodka Badań, Studiów i Legislacji

Ośrodek Badań, Studiów i Legislacji KRRP przygotował dwa poradniki dotyczące praktycznych aspektów stosowania tzw. tarczy antykryzysowej. Pierwszy z poradników ma służyć pomocą radcom prawnym w zapoznaniu się z przyjętymi przez parlament zapisami specustawy dotyczącymi funkcjonowania sądów i organów administracji w dobie epidemii. Drugi odnosi się do wybranych podstawowych problemów oddziaływania specustawy na najistotniejsze sfery funkcjonowania […]

Wielkość czcionki
Kontrast