EGZAMIN RADCOWSKI 2020

Zamknij

RUDY 102 I NIE TYLKO ….. , CZYLI SOBOTA W MUZEUM

 

Komisja Integracji Środowiskowej i Rekreacji OIRP w Poznaniu zaprasza Państwa do udziału w zwiedzaniu niezwykłej ekspozycji, jaką jest czynne od niedawna w nowej lokalizacji Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu. Pracownik Muzeum zapozna nas z najciekawszymi eksponatami. Na terenie Muzeum możemy zobaczyć nie tylko słynnego Rudego (czołg T-34), lecz także najprawdziwszy pociąg pancerny i jeszcze wiele innych niezwykłych eksponatów

Dojazd do Muzeum:

Muzeum Broni Pancernej znajduje się na poznańskiej Woli, przy ul. 3 Pułku Lotnictwa.

Do Muzeum można dojechać autobusem (przystanek: Tatrzańska), skąd po pokonaniu przejścia podziemnego należy przedostać się do ul. Lotniczej, przechodzącej w ul. 3 Pułku Lotnictwa.

Osoby, które planują dojechać samochodem winny dojechać do Muzeum południową jezdnią ul. Dąbrowskiego, prowadzącą z Tarnowa Podgórnego  do centrum Miasta. Parking dla zwiedzających  znajduje się na terenie Muzeum, wjazd na parking  prowadzi przez „ślepą” uliczkę krzyżująca się  z ul. 3 Puku  Lotnictwa.

Termin i godzina spotkania: 18 stycznia  2020 r.

Zbiórka uczestników o godz.11.20, początek zwiedzania o godz.11.30.

UWAGA  Przed rozpoczęciem zwiedzania proszę zakupić bilety w kasie Muzeum w cenie 10 zł, dzieci poniżej 7 lat – wstęp wolny.

Miejsce zbiórki:   Spotykamy się na zewnątrz budynków Muzeum, właśnie przy wspominanym pociągu pancernym

Czas trwania zwiedzania: około  120 minut

Zapisy: Osoby zainteresowane udziałem we wspólnym zwiedzaniu Muzeum proszone są o zgłoszenie się mailowo, na adres: kom.integracja@poznan.oirp.pl.

Osoba zgłaszająca udział w spotkaniu jest proszona o podanie swego imienia i nazwiska, a także o podanie  liczby osób towarzyszących.

Liczba  miejsc ograniczona.

Pozostałe informacje

18.02.2020

ZWIEDZANIE OPERY POZNAŃSKIEJ – koniec zapisów (brak miejsc)

  Komisja Integracji Środowiskowej i Rekreacji OIRP w Poznaniu zaprasza  Państwa do udziału we wspólnym  zwiedzaniu kulis Teatru Wielkiego w Poznaniu. Mamy niepowtarzalną okazję zobaczyć pomieszczenia niedostępne dla ogółu publiczności takie, jak rekwizytornia, garderoba, scena. Terminy zwiedzania : 25 lutego  2020r.    Zwiedzanie rozpocznie się o  godzinie  17.00 – zbiórka uczestników o godz.16.45 Miejsce zbiórki:  hall  […]

13.02.2020

JESZCZE JEDNA NIEDZIELA POD PALMAMI

  Szanowni Państwo Mieliśmy okazję brać udział w zwiedzaniu Palmiarni w dniach 8 i 9 lutego. Oferta Komisji Integracji spotkała sie z bardzo dużym zainteresowaniem, zaś rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania. Wychodząc zatem naprzeciw oczekiwaniom  wszystkich zainteresowanych, Komisja Integracji Środowiskowej i Rekreacji OIRP w Poznaniu zaprasza  Państwa do udziału w zwiedzaniu ekspozycji  Palmiarni, gdzie pod opieką […]

Wielkość czcionki
Kontrast