EGZAMIN RADCOWSKI 2020

Zamknij

RUDY 102 I NIE TYLKO ….. , CZYLI SOBOTA W MUZEUM

 

Komisja Integracji Środowiskowej i Rekreacji OIRP w Poznaniu zaprasza Państwa do udziału w zwiedzaniu niezwykłej ekspozycji, jaką jest czynne od niedawna w nowej lokalizacji Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu. Pracownik Muzeum zapozna nas z najciekawszymi eksponatami. Na terenie Muzeum możemy zobaczyć nie tylko słynnego Rudego (czołg T-34), lecz także najprawdziwszy pociąg pancerny i jeszcze wiele innych niezwykłych eksponatów

Dojazd do Muzeum:

Muzeum Broni Pancernej znajduje się na poznańskiej Woli, przy ul. 3 Pułku Lotnictwa.

Do Muzeum można dojechać autobusem (przystanek: Tatrzańska), skąd po pokonaniu przejścia podziemnego należy przedostać się do ul. Lotniczej, przechodzącej w ul. 3 Pułku Lotnictwa.

Osoby, które planują dojechać samochodem winny dojechać do Muzeum południową jezdnią ul. Dąbrowskiego, prowadzącą z Tarnowa Podgórnego  do centrum Miasta. Parking dla zwiedzających  znajduje się na terenie Muzeum, wjazd na parking  prowadzi przez „ślepą” uliczkę krzyżująca się  z ul. 3 Puku  Lotnictwa.

Termin i godzina spotkania: 18 stycznia  2020 r.

Zbiórka uczestników o godz.11.20, początek zwiedzania o godz.11.30.

UWAGA  Przed rozpoczęciem zwiedzania proszę zakupić bilety w kasie Muzeum w cenie 10 zł, dzieci poniżej 7 lat – wstęp wolny.

Miejsce zbiórki:   Spotykamy się na zewnątrz budynków Muzeum, właśnie przy wspominanym pociągu pancernym

Czas trwania zwiedzania: około  120 minut

Zapisy: Osoby zainteresowane udziałem we wspólnym zwiedzaniu Muzeum proszone są o zgłoszenie się mailowo, na adres: kom.integracja@poznan.oirp.pl.

Osoba zgłaszająca udział w spotkaniu jest proszona o podanie swego imienia i nazwiska, a także o podanie  liczby osób towarzyszących.

Liczba  miejsc ograniczona.

Pozostałe informacje

12.03.2020

ODWOŁANIE SOBOTNIEGO I NIEDZIELNEGO ZWIEDZANIA MUZEUM ROLNICTWA

Komisja Integracji Środowiskowej i Rekreacji OIRP w Poznaniu uprzejmie informuje, że z uwagi na zagrożenie koronawirusem, odwołane zostaje zwiedzenie Muzeum Rolnictwa w Szreniawie w sobotę dnia 14 marca 2020 r. oraz w niedzielę dnia 15 marca 2020 r. Komisja Integracji Środowiskowej i Rekreacji OIRP w Poznaniu

06.03.2020

Traktory i tarpany czyli weekend w muzeum rolnictwa

Komisja Integracji Środowiskowej i Rekreacji OIRP w Poznaniu zaprasza  Państwa do udziału w zwiedzaniu  ekspozycji Muzeum Rolnictwa w Szreniawie. Pracownik Muzeum zapozna nas z najciekawszymi eksponatami. Na terenie Muzeum możemy zobaczyć  urządzenia i maszyny związane z rolnictwem. Od niedawna ekspozycja Muzeum wzbogaciła się o kolekcję samochodów „Tarpan”. Dla osób 50+ będzie to wspomnienie młodości, dla […]

Wielkość czcionki
Kontrast