VIII Turniej Koszykówki o Puchar Dziekana ORA w Poznaniu.

Reprezentacja OIRP w Poznaniu w koszykówce mężczyzn wzięła w dniu 6 kwietnia 2019r. udział w VIII Turnieju o Puchar Dziekana ORA w Poznaniu.

Po raz pierwszy  Puchar Dziekana ORA w Poznaniu należy do OIRP w Poznaniu!!!

W finale pokonaliśmy kolegów z OIRP we Wrocławiu – ubiegłorocznych zwycięzców a w walce o finał pokonaliśmy reprezentację PALESTRY Poznań. Po zwycięstwie na Ogólnopolskiej Letniej Spartakiadzie Prawników 2018r. w turnieju koszykówki mężczyzn połączonej reprezentacji OIRP i PALESTRY Poznań  ( reprezentacja kobiet również zwyciężyła), zanotowaliśmy kolejny spektakularny sukces.

Pozostałe informacje

05.03.2019

VI Mistrzostwa Śląska Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Dziekan oraz Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach zapraszają prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w VI Mistrzostwach Śląska Prawników w Tenisie o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach. Zaproszenie – VI Mistrzostwa Śląska