NPP Miasto Poznań i Powiat Poznański – ważny komunikat

Szanowni Państwo,

W związku z odbytym w dniu 22.10.2019 r. spotkaniem w Urzędzie Miasta Poznania, poniżej przekazuję informację dotyczącą organizacji nieodpłatnej pomocy prawnej w 2020 r. w tym wyznaczania radców prawnych w punktach NPP podlegających: Miasto na prawach powiatu Poznań.

 

MIASTO POZNAŃ

W związku z tym, iż Urząd Miasta Poznania dokonał istotnych zmian w lokalizacjach punktów NPP na 2020 rok oraz harmonogramie świadczenia pomocy prawnej przez radców prawnych w poszczególnych punktach informujemy, iż na najbliższym Posiedzeniu Rady w dniu 28 października 2019 r. nie będą wyznaczani ani losowani radcy prawni na punkty NPP podlegające Urzędowi Miasta Poznania (na terenie miasta Poznań).

W późniejszym terminie poinformujemy o dalszych procedurach co do wyznaczenia radców prawnych w tych punktach.

——————————————————————————————

Ponadto informuję, iż nastąpiła zmiana dotycząca

POWIATU POZNAŃSKIEGO

W związku ze zmianą lokalizacji punktów NPP przez Starostwo Powiatowe w Poznaniu wycofany został punkt NPP w 2020 r. w Puszczykowie. Na podstawie złożonych przez Państwa deklaracji zostaną w dniu 28 października 2019 r. na Posiedzeniu Rady wyznaczeni radcy prawni do punktów w Luboniu, Swarzędzu i Tarnowie Podgórnym.

Rekrutacja na punkt wskazany zamiast Puszczykowa nastąpi w późniejszym terminie i będzie ogłoszona odrębnym komunikatem.

 

Zbigniew Tur

Dziekan Rady

Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu

 

Wielkość czcionki
Kontrast