NOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA - DLA RADCÓW PRAWNYCH, EMERYTÓW I RENCISTÓW ORAZ APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Zamknij

EGZAMIN RADCOWSKI 2023 - informacje dla przystępujących

Zamknij

Bezpłatne szkolenia realizowane na zlecenie Ministerstwa Sprawiedliwości w ramach projektu pn. „Zapewnienie dostępu do wymiaru Sprawiedliwości dla osób z niepełnosprawnościami”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach realizowanych na zlecenie Ministerstwa Sprawiedliwości w ramach projektu pn. „Zapewnienie dostępu do wymiaru Sprawiedliwości dla osób z niepełnosprawnościami”.

Cel projektu: podniesienie kompetencji pracowników i pracownic wymiaru sprawiedliwości w zakresie wiedzy związanej ze szczególnymi potrzebami osób z niepełnosprawnością (dalej: OzN) oraz metod i sposobów kontaktu i komunikacji z OzN, na rożnych szczeblach organizacyjnych w sądownictwie powszechnym.

Grupa docelowa na którą trwa rekrutacja: Przedstawiciele zawodów prawniczych.

Termin szkolenia: 24-25.05.2023 r. i  – 30-31.05.2023 r.

Miejsce szkoleń (warsztatów): Poznań

Program: Podczas szkolenia omówione będą m.in. poszczególne tematy:

 

Zainteresowanych udziałem w szkoleniu, prosimy o zgłoszenie za pośrednictwem platformy rekrutacyjnej (link znajduje się poniżej w otrzymanym e-mailu) lub wysyłając wiadomość zwrotną na adres: rekrutacja@dostepnoscwsadach.pl.

Celem dokonania zgłoszenia, należy skopiować link w okno przeglądarki:

https://dostepnoscwsadach.pl/client/application_form?access_token=e6027251b3f23e6d4d9085366b6a576e

Załączniki:

Pozostałe informacje

31.05.2023

Wyniki egzaminu radcowskiego 2023 r. – Komisja nr 2

Szanowni Państwo,   poniżej znajdują się wyniki egzaminu radcowskiego dla zdających przed Komisją Egzaminacyjną nr 2 w 2023 r. Uprzejmie informujemy, iż prace oraz uzasadnienia ocen będą do wglądu od dnia 5 czerwca 2023 r. w pokoju nr 33, III piętro OIRP – u Pani Małgorzaty Gierałtowskiej – w godzinach pracy izby. Informacje dotyczące egzaminu […]

29.05.2023

Najem lokali użytkowych i mieszkalnych w praktyce – wykład w formie on-line

Wykład tylko w formie on-line – biuro OIRP będzie zamknięte Data: 02.06.2023 r. (piątek) Godz.: 17:00–20:00 Temat: Najem lokali użytkowych i mieszkalnych w praktyce Prowadzący: r.pr. Adam Puchalski Liczba punktów szkoleniowych – 6 pkt. Linki do rejestracji: https://oirppoznan.clickmeeting.com/najem/register Można rejestrować się najpóźniej do 30 min przed szkoleniem. Kontakt z Działem Szkoleń: przemyslaw.prymas@poznan.oirp.pl

Wielkość czcionki
Kontrast