NOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA - DLA RADCÓW PRAWNYCH, EMERYTÓW I RENCISTÓW ORAZ APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Zamknij

EGZAMIN RADCOWSKI 2023 - informacje dla przystępujących

Zamknij

Zaproszenie na SKIM&L CUP 2023 – 20-22 stycznia 2023 – IX Narciarski Puchar Lekarzy, Prawników i Farmaceutów w Czarnej Górze

 

Zaproszenie na SKIM&L CUP 2023 -20-22 stycznia 2023

– IX Narciarski Puchar Lekarzy, Prawników i Farmaceutów w Czarnej Górze

Organizatorzy zawodów

Śląska Izba Lekarska, Śląska Izba Aptekarska i Okręgowa Izba Radców Prawnych

w Katowicach

 

mają przyjemność zaprosić lekarzy, farmaceutów i prawników, a także studentów tych profesji do udziału w SKIM&L CUP 2023 – IX Narciarskim Pucharze Lekarzy, Prawników i Farmaceutów,  który odbędzie się w dniach 20 –22 stycznia  2023 r. na stoku GrapaSki w Czarnej Górze koło Białki Tatrzańskiej /www.grapa.ski/.

W ramach zawodów przewiduje się poniższe konkurencje narciarskie:

piątek – slalom -godz.14.00, z kolacją na stoku

sobota – slalom gigant godz.10.00

– snowboard

– zawody narciarskie dla dzieci

– konferencja naukowa 17.00

– bankiet od godz. 19.00

Drugiego dnia odbędzie się konferencja naukowa „Medycyna – Sport – Prawo” .

Nasze centrum konferencyjne znajduje się w Nowym Targu – Hotelu Ibis Styles.

Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej liczby zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od liczby uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany w regulaminie zawodów (co do kategorii wiekowych i dyscyplin).

Wydawanie numerów startowych w biurze zawodów w piątek w Hotelu Ibis Nowy Targ oraz dodatkowo każdego dnia zawodów na stoku /biuro zawodów przy wyciągu/.

Wszystkich przedstawicieli wolnych zawodów medycznych i prawniczych oraz studentów tych profesji zainteresowanych udziałem w SKIM&L CUP 2023 prosimy o przesyłanie zgłoszeń  za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie: www.polskimed.pl  w terminie do dnia 15.01.2023.

W przypadku dokonania zgłoszenia po terminie 15.01.2023 wpisowe wzrasta o 50 zł.

Tam też informacje o rezerwacji miejsc hotelowych w „Hotelu Ibis Styles” w Nowym Targu w promocyjnej cenie do dnia 01.01.2023 r. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy:

Farmaceuci: karolina.sobczak@hurtap.com.pl

Lekarze:   mariuszsmolik@gmail.com, piotrzagorski@yahoo.com

Prawnicy: pzarzecki@kancelariazarzecki.pl, l.kotarski@kotarska.com.pl

Szczegółowe informacje na temat zawodów będą zamieszczane na stronach internetowych Śląskiej Izby Lekarskiej, Śląskiej Izby Aptekarskiej, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach , a także po raz pierwszy partnera zawodów Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej.

Wszystkich sympatyków zimowych sportów zachęcamy do udziału w SKIM&L CUP 2023.

Śnieg gwarantowany – jak zawsze  podczas naszych imprez integracyjnych na stoku.

 

Serdecznie zapraszamy !

Komitet Organizacyjny

Pozostałe informacje

02.06.2023

Dzień dziecka w OIRP

Z okazji dnia dziecka Komisja Integracji Środowiskowej i Publikacji zaprosiła wszystkie dzieci do poznańskiego ZOO oraz do kino Rialto. Piątkowa wycieczka do ZOO znakomicie się udała. Licznie przybyłe dzieci najpierw przejechały się kolejką, a następie w dwóch grupach (w zależności od wieku) z przewodnikiem odwiedziły niektórych mieszkańców ZOO. Dzieci dowiedziały się m.in. dlaczego niektóre małpy […]

30.05.2023

Spacer historyczny z przewodnikiem „Śródka i Komandoria – od średniowiecza do socrealizmu”

   Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Publikacji  zaprasza członków samorządu radców prawnych na spacer historyczny z przewodnikiem „Śródka i Komandoria – od średniowiecza do socrealizmu”.   Data spaceru – 18 czerwca 2023 r. niedziela Rozpoczęcie spaceru – godz. 12.00. Zbiórka  przy moście Biskupa Jordana na Śródce ul. Ostrówek. Zakończenie spaceru – godz. 14.00-14.30 rejon Hotelu „Novotel” przy ul. […]

Wielkość czcionki
Kontrast