EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2022 - informacje i rejestracja

Zamknij

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiam

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiam , że w dniu 13 listopada 2022 r. zmarł Nasz Kolega Śp. EDMUND  PERS , KTÓRY BYŁ DŁUGOLETNIM RADCĄ PRAWNYM I CZŁONKIEM KLUBU SENIORA działającego przy Radzie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu.

Pogrzeb  Zmarłego  Kolegi odbędzie się w dniu 21 listopada 2022 r. w poniedziałek o godz. 12:45 na Cmentarzu Komunalnym Miłostowo od strony ul. Gnieźnieńskiej .

Msza Św. Pogrzebowa zostanie odprawiona o godz. 11:00  w Kościele św. Brata Alberta w Koziegłowach, ul. Kwiatowa 9.

Rodzinie Zmarłego składam w imieniu Zespołu do Spraw Seniorów i wszystkich Koleżanek i Kolegów Serdeczne Wyrazy Współczucia.

 

Urszula Budzińska

Radca Prawny

Przewodnicząca Zespołu do Spraw Seniorów

przy Radzie OIRP w Poznaniu

 

Poznań, dnia 16 listopada 2022 r.

Pozostałe informacje

25.11.2022

Klub Seniora-spotkanie mikołajkowe

  Uprzejmie informuję Szanowne Koleżanki  i Kolegów – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu, że w dniu 6 grudnia br. , o godz. 14.00, odbędzie się spotkanie koleżeńskie – mikołajkowe przy kawie i pączku w sali dawniejszego bufetu w naszej Izbie.   z pozdrowieniem w imieniu Zespołu do Spraw Seniorów OIRP  w Poznaniu r.pr. Urszula Budzińska

22.08.2022

Wycieczka CHWALISZEWO i GROBLA 24.08.2022r. – odwołana !

Decyzją Zespołu ds. Seniorów przy OIRP w Poznaniu wycieczka CHWALISZEWO i GROBLA, zaplanowana na dzień 24 sierpnia 2022 roku, została odwołana ze względu na niestabilność pogody. W zależności od sytuacji epidemiologicznej i pogodowej wycieczka odbędzie się we wrześniu br. o czym Członkowie Klubu Seniora zostaną powiadomieni odrębnym pismem.   Z pozdrowieniami Zespół ds. Seniorów przy […]

Wielkość czcionki
Kontrast