NOWA SKŁADKA CZŁONKOWSKA - DLA RADCÓW PRAWNYCH, EMERYTÓW I RENCISTÓW ORAZ APLIKANTÓW RADCOWSKICH

Zamknij

EGZAMIN RADCOWSKI 2023 - informacje dla przystępujących

Zamknij

I Turniej piłki nożnej o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu

 

W dniu 01 października 2022 roku na Stadionie UAM w Poznaniu, z inicjatywy Komisji ds. Sportu naszej Izby, odbył się I Turniej piłki nożnej o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu.

W tej inauguracyjnej imprezie, wzięło udział 5 Drużyn piłkarskich, były to reprezentacje: OIRP w Białymstoku, OIRP w Warszawie, OIRP we Wrocławiu, OIRP w Szczecinie oraz naszej OIRP w Poznaniu.

Na imprezie stojącej na bardzo wysokim poziomie sportowym, dzięki wydatnemu wsparciu Dziekana Rady OIRP w Poznaniu Pana Henryka KULIGOWSKIEGO oraz Firmy LIDL, Drużyna OIRP w Poznaniu, w składzie:

zajęła w Turnieju III-cie miejsce – wzbogacając sportową kolekcję naszej IZBY o kolejne trofeum.
I-sze miejsce zajęła Drużyna OIRP we Wrocławiu (aktualny halowy Mistrz Polski Radców Prawnych)
a II-gie Drużyna OIRP w Warszawie. Ponadto Królem Strzelców i MVP Turnieju został zawodnik zwycięskiej Drużyny Krzysztof Czajkowski, ze zdobyczą pięciu bramek. Najlepszym strzelcem Drużyny OIRP w Poznaniu okazał się apl. radc. Michał WALCZAK, strzelec 4 bramek.

Wyniki naszej Drużyny: Poznań vs Warszawa 0:1, Poznań vs Białystok 5:1, Poznań vs Szczecin 5:1, Poznań vs Wrocław 2:4.

Szczególne podziękowania Organizator kieruje do Pań Mecenas Moniki  GORYNI oraz Marty WOŹNIEWSKIEJ oraz Panów Mecenasów Ireneusza MACIEJAKA i Piotra SŁUGIEWICZA, którzy zapewnili sprawny przebieg Turnieju oraz dla WZPN za wsparcie sędziowskie.

Pozostałe informacje

02.06.2023

Dzień dziecka w OIRP

Z okazji dnia dziecka Komisja Integracji Środowiskowej i Publikacji zaprosiła wszystkie dzieci do poznańskiego ZOO oraz do kino Rialto. Piątkowa wycieczka do ZOO znakomicie się udała. Licznie przybyłe dzieci najpierw przejechały się kolejką, a następie w dwóch grupach (w zależności od wieku) z przewodnikiem odwiedziły niektórych mieszkańców ZOO. Dzieci dowiedziały się m.in. dlaczego niektóre małpy […]

30.05.2023

Spacer historyczny z przewodnikiem „Śródka i Komandoria – od średniowiecza do socrealizmu”

   Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Publikacji  zaprasza członków samorządu radców prawnych na spacer historyczny z przewodnikiem „Śródka i Komandoria – od średniowiecza do socrealizmu”.   Data spaceru – 18 czerwca 2023 r. niedziela Rozpoczęcie spaceru – godz. 12.00. Zbiórka  przy moście Biskupa Jordana na Śródce ul. Ostrówek. Zakończenie spaceru – godz. 14.00-14.30 rejon Hotelu „Novotel” przy ul. […]

Wielkość czcionki
Kontrast