Egzamin Radcowski 2022 - informacje dla przystępujących

Zamknij

Pomoc prawna dla uchodźców z Ukrainy

Zamknij

POWITANIE LATA W MUZEUM ROLNICTWA W SZRENIAWIE 2 LIPCA 2022, godz. 11:00

Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Publikacji OIRP w Poznaniu zaprasza członków samorządu radcowskiego na zwiedzanie z przewodnikiem ekspozycji Muzeum Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie (http://www.muzeum-szreniawa.pl/).

Przewodnik zapozna zwiedzających z najciekawszymi eksponatami ze zbiorów Muzeum. Na terenie Muzeum można zobaczyć urządzenia i maszyny związane z szeroko rozumianym rolnictwem i przemysłem rolno-spożywczym. Od niedawna ekspozycja Muzeum wzbogaciła się o niezwykle interesującą kolekcję samochodów „Tarpan” i starych powozów.

Dzieci będą mogły zobaczyć żywy inwentarz: konie, krowy, kozy, owce, kury i inne.

Dodatkową atrakcją Muzeum jest otwarty na jego terenie „Browar Szreniawa”, który zaprasza na degustację ważonego na miejscu piwa (https://browarszreniawa.pl/).

Po zwiedzaniu Muzeum można udać się na spacer po Wielkopolskim Parku Narodowym (https://www.wielkopolskipn.pl/) i zaczerpnąć kąpieli w jeziorze jarosławieckim (ze strzeżoną plażą).

Termin i godzina spotkania: 2 lipca 2021 r. (sobota), godz. 11.00. Zbiórka uczestników o godz.10.45.

Miejsce zbiórki: Spotykamy się w hallu Muzeum, przy kasie. Czas trwania zwiedzania: w zależności od wytrzymałości grupy, około 120 minut.

Zapisy: Osoby zainteresowane udziałem we wspólnym zwiedzaniu Muzeum proszone są o zgłoszenie się mailowo na adres: kom.integracja@poznan.oirp.pl

Koszty: W sobotę wstęp do Muzeum jest bezpłatny. Koszty przewodnika ponosi OIRP.

Dojazd: Do Muzeum można dojechać samochodem (bezpłatny parking) lub pociągiem, który z Poznania wyjeżdża o 10:00, a do Szreniawy przyjeżdża o 10.17.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc radca prawny zgłaszająca udział w spotkaniu jest proszony o podanie swego imienia i nazwiska, a także o podanie liczby osób towarzyszących, w tym dzieci.

 

Zapraszamy !

Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Publikacji OIRP w Poznaniu

Pozostałe informacje

29.06.2022

IX DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI PRAWNIKÓW W TENISIE ZIEMNYM 01-02.07.2022 r. na kortach „WTT Kortowo”

Szanowni Państwo, Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić wszystkich amatorów tenisa, mających wykształcenie prawnicze oraz studentów prawa na: IX Drużynowe Mistrzostwa Polski Prawników w Tenisie Ziemnym.   Uczestnikami Turnieju mogą być tenisiści amatorzy wykonujący zawód: sędziego, prokuratora, adwokata, radcy prawnego, notariusza, komornika i inne osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów prawniczych, […]

22.06.2022

Jubileusz 40-lecia Samorządu Radcowskiego w Poznaniu

Oficjalna strona wydarzenia: https://oirp-jubileusz.pl/   Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy Radcy Prawni oraz Aplikanci Radcowscy   W tym roku obchodzimy Jubileusz 40-lecia istnienia samorządu radcowskiego. Chcielibyśmy upamiętnić ten jubileusz, nadać mu właściwej rangi poprzez wspólne świętowanie tej uroczystości. Dziekan oraz Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu zaprasza radców prawnych i aplikantów radcowskich do uczestnictwa […]

Wielkość czcionki
Kontrast