EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2022 - informacje i rejestracja

Zamknij

Szkolenie „Mediacja jako sposób rozwiązywania konfliktów” organizowane przez Ośrodek Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy o trwających zapisach na szkolenie „Mediacja jako sposób rozwiązywania konfliktów” organizowane  przez Ośrodek Mediacji przy OIRP w Bydgoszczy,  w formie on-line na platformie zoom.

Cel szkolenia:
Szkolenie przeznaczone jest dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się więcej alternatywnych metodach rozwiązywania sporów, w tym o polubownym rozwiązywaniu konfliktów w drodze mediacji. Konflikty ze względu na swoją specyfikę i dynamikę dotykają wszystkich w różnych dziedzinach życia a ich rozwiązywanie nie musi niszczyć relacji, zrywać współpracy i kończyć się w sądzie.

SZKOLENIE PODSTAWOWE

W ramach szkolenia w wariancie podstawowym uczestnicy dowiedzą się i poznają:

Termin szkolenia: szkolenie podstawowe– 28 styczeń 2022 r. piątek od godz. 09.00- 15.00, 6 godzin zegarowych.

Koszt: 600 zł. brutto, zgłoszenia należy składać emailem na adres bpodraska@op.pl do dnia 24.01.2022r. na szkolenie podstawowe.

Uwaga: cena 500 zł. w przypadku zgłoszenia do dnia 13 stycznia 2022r.

Więcej o szkoleniu:

Mediacja jako sposób rozwiązywania konfliktów – Ośrodek Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy (oirp.bydgoszcz.pl)

 

Pozostałe informacje

04.08.2022

Konkurs Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2022

Wystartowała XI edycja konkursu Wolters- Kluwer – Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2022. Jury wyłoni młodych prawników wyróżniających się wiedzą, pracą na rzecz społeczeństwa i państwa prawa oraz kreatywnością i wykorzystaniem nowych technologii w pracy. W konkursie Rising Stars mogą wziąć udział prawnicy do 35 roku życia, pracujący zarówno w kancelariach, jak i w firmach oraz innych podmiotach (np. […]

02.08.2022

DOMEK DLA UCHODŹCY

Wielkość czcionki
Kontrast