EGZAMIN RADCOWSKI 2021 - informacje i ogłoszenia

Zamknij

Przesuniecie terminów składania wniosków o pomoc w uiszczaniu składek członkowskich

Informujemy Państwa, że Rada OIRP w Poznaniu przedłużyła termin składania wniosków w sprawie ulg w uiszczaniu składek członkowskich przez radców prawnych w związku z sytuacją wywołaną pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. do dnia 30 kwietnia br. Wnioski można składać osobiście w biurze Izby lub przesyłając skan wypełnionego i podpisanego wniosku na adres mailowy rada@poznan.oirp.pl.  Wnioski złożone po terminie nie zostaną rozpatrzone.

Osoby, którym zostanie udzielona ulga w uiszczaniu składek członkowskich, zostaną o tym powiadomione na wskazane przez siebie adresy poczty elektronicznej.

Wnioski nie złożone wg obowiązkowego wzoru albo niekompletnie wypełnione nie będą rozpatrywane.

Udzielane na podstawie Regulaminu ulgi w uiszczaniu składek członkowskich nie dotyczą składki ubezpieczeniowej ( 19,00 zł miesięcznie ), która powinna być nadal opłacana przez radców prawnych, których dotyczy obowiązek jej opłacania.

Pozostałe informacje

05.05.2021

Ogólnopolska konferencja naukowa pt. „Problemy teorii i praktyki tworzenia prawa w Polsce”.

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. Problemy teorii i praktyki tworzenia prawa w Polsce. Konferencja poświęcona pamięci Doktora Macieja Kłodawskiego, organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Konferencja odbędzie się dnia 14 maja 2021 r., za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji poprzez formularz dostępny pod adresem: https://bit.ly/rejestracjamk Zachęcamy do zapoznania […]

04.05.2021

VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Prawników w Tenisie Ziemnym, Poznań 2021r.

  Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu organizuje na kortach „WTT Kortowo” w Poznaniu w dniach 25-26.06.2021r. VIII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI PRAWNIKÓW W TENISIE ZIEMNYM   Szanowni Państwo ! Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić wszystkich amatorów tenisa, mających wykształcenie prawnicze na: VIII Drużynowe Mistrzostwa Polski Prawników w Tenisie Ziemnym. Uczestnikami […]

Wielkość czcionki
Kontrast