E-Skarbonka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zamknij

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Drodzy Państwo, Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy Radcowie Prawni – Członkowie Klubu  Seniora OIRP w Poznaniu!

Pragnę poinformować Szanowne Koleżeństwo, że na okres nowej kadencji Rady na lata  2020-2024 Uchwałą Rady OIRP w Poznaniu z dnia 9 grudnia 2020 r., powołany został Zespół do Spraw Seniorów w dotychczasowym składzie osobowym z powierzeniem mi nadal pełnienia  funkcji przewodniczącej.

Wszyscy znajdujemy się w niezmiernie trudnym czasie , w którym ze  względu na pandemię oraz wprowadzone ograniczenia nie możemy się spotykać ani usiąść razem przy Wigilijnym Stole.

Życzmy więc sobie, by zdrowie nam dopisywało, i każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego, aby każdy z nas siedząc przy Świątecznym Stole złączył się sercem  i myślami z koleżeństwem   z  Naszego  Klubowego Grona , a opłatek którym będziemy się dzielić niech przypomina uroczyste spotkania z okazji Świąt Bożego Narodzenia,  w naszym  drugim wspólnym zawodowym domu, którym była i jest Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu.

Drogiemu Koleżeństwu w imieniu całego Zespołu do Spraw Seniorów Rady OIRP w Poznaniu życzę z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku:

Zdrowia na każdą chwilę życia oraz pogody ducha i radości z małych rzeczy , a także serdeczności ze strony bliskich i otoczenia oraz trwania w nadziei, że wkrótce się spotkamy.

Niechaj każdy Wasz dzień będzie wypełniony miłością, życzliwością i przynosi wiele powodów do uśmiechu.

Niech podarunek świąteczny od Rady OIRP w Poznaniu przypomina nam, że nie jesteśmy sami i pamiętamy o sobie.

 

Urszula Budzińska

Przewodnicząca Zespołu Do Spraw Seniorów
Rady OIRP w Poznaniu

 

Poznań, dnia 21.12.2020 r.

Pozostałe informacje

08.12.2020

Z żalem i ubolewaniem zawiadamiam

Szanowne Drogie Koleżanki i Szanowni Drodzy Koledzy Członkowie Klubu Seniora OIRP w Poznaniu ! Pragnę z żalem i ubolewaniem  podzielić się z Koleżeństwem przykrą informacją, którą obecnie otrzymałam , że w dniu  18 października 2020 r. odeszła z Naszego Grona  Nasza Koleżanka Śp. STEFANIA KUBACKA długoletnia Członkini Naszego Klubu Seniora. Pochowana została w dniu 25 […]

01.12.2020

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiam

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiam, że w dniu 25 listopada 2020 roku odeszła na zawsze z naszego grona Radców Prawnych – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu, Nasza Koleżanka Śp. TERESA MIKOŁAJCZAK. Pogrzeb odbędzie się w piątek (4 grudnia 2020r.) o godzinie 13:30 na Cmentarzu Miłostowo od strony ulicy Gnieźnieńskiej. Msza święta za spokój […]

Wielkość czcionki
Kontrast