E-Skarbonka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Zamknij

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiam

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiam, że w dniu 25 listopada 2020 roku odeszła na zawsze z naszego grona Radców Prawnych – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu, Nasza Koleżanka Śp. TERESA MIKOŁAJCZAK.

Pogrzeb odbędzie się w piątek (4 grudnia 2020r.) o godzinie 13:30 na Cmentarzu Miłostowo od strony ulicy Gnieźnieńskiej.

Msza święta za spokój duszy Zmarłej odbędzie się w dniu pogrzebu o godzinie 11:00 w Kościele Parafialnym św. Jana Jerozolimskiego za Murami w Poznaniu położonego na poznańskiej Komandorii w pobliżu Ronda Śródka przy ulicy Świętojańskiej 1.

W tym trudnym dla wszystkich okresie czasu odejście bliskiego człowieka jest wielkim ciosem dla Rodziny i Najbliższych, którym w imieniu Seniorów Radców Prawnych – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu składam najszczersze wyrazy współczucia.

 

W imieniu Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu

Urszula Budzińska

Radca Prawny

 

 

Poznań, dnia 1 grudnia 2020 r.

Pozostałe informacje

21.12.2020

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku

Drodzy Państwo, Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy Radcowie Prawni – Członkowie Klubu  Seniora OIRP w Poznaniu! Pragnę poinformować Szanowne Koleżeństwo, że na okres nowej kadencji Rady na lata  2020-2024 Uchwałą Rady OIRP w Poznaniu z dnia 9 grudnia 2020 r., powołany został Zespół do Spraw Seniorów w dotychczasowym składzie osobowym z powierzeniem mi nadal pełnienia  […]

08.12.2020

Z żalem i ubolewaniem zawiadamiam

Szanowne Drogie Koleżanki i Szanowni Drodzy Koledzy Członkowie Klubu Seniora OIRP w Poznaniu ! Pragnę z żalem i ubolewaniem  podzielić się z Koleżeństwem przykrą informacją, którą obecnie otrzymałam , że w dniu  18 października 2020 r. odeszła z Naszego Grona  Nasza Koleżanka Śp. STEFANIA KUBACKA długoletnia Członkini Naszego Klubu Seniora. Pochowana została w dniu 25 […]

Wielkość czcionki
Kontrast