Zaproszenie na 6. Forum Prawa Mediów Elektronicznych (webinarium)

w imieniu organizatorów 6. Forum Prawa Mediów Elektronicznych zapraszamy do udziału w konferencji, która obędzie się w dniach 6-7 października 2020 r. Tegoroczna edycja, ze względu na sytuację epidemiczną w kraju, odbędzie się w formie webinarium, które będzie transmitowane na specjalnie przygotowanej platformie internetowej.

Tegoroczna edycja Forum będzie skupiała się wokół trzech głównych zagadnień: e-sądu, e-pracy i e-finansów. Więcej informacji, w tym program Forum, znajdą Państwo na stronie internetowej: fpme.pl

Wydarzenie objęli patronatem honorowym: Prezes Krajowej Rady Komorniczej, Prezes Naczelnej Rady Adwokackiej i Prezes Krajowej Rady Radców Prawnych.

Współorganizatorami Konferencji są wydziały prawa Uniwersytetu Szczecińskiego, Wrocławskiego i Opolskiego, Krajowa Rada Komornicza, Ośrodek Naukowo-Szkoleniowy przy Krajowej Radzie Komorniczej, Izba Komornicza w Szczecinie i Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie.

Ze względu na to, że współorganizatorami Forum są dwa samorządy prawnicze – komorników sądowych i radców prawnych, udział w konferencji jest premiowany punktami w ramach szkolenia zawodowego.  

Udział w wydarzeniu wymaga dokonania rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: http://bit.ly/zapisyfpme Na adres e-mail, podany w formularzu rejestracyjnym, prześlemy potwierdzenie rejestracji wraz z instrukcją logowania do webinarium. Rejestracja trwa do 3 października br. Udział uczestników biernych w Forum jest bezpłatny. Wydarzenie będzie realizowane przy pomocy platformy clickmeeting (www.clickmeeting.com).

 

W razie pytań, prosimy o kontakt pod adresem e-mail: fpme.szczecin@gmail.com.

Pozostałe informacje

29.10.2020

KOMUNIKAT

W związku z protestami dotyczącymi orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, Prezydium Rady OIRP w Poznaniu zwraca się z apelem do wszystkich radców prawnych gotowych udzielić pomocy prawnej uczestnikom wydarzeń o kontakt mailowy na adres : rada@poznan.oirp.pl  

29.10.2020

Zarządzenie Przewodniczącego Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego

  W załączeniu przekazujemy Państwu Zarządzenie  Przewodniczącego Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Poznaniu dotyczące funkcjonowania Okręgowego Sądu Dyscyplinarnego w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 Zarządzenie OSD z 26.10.2020 r.

Wielkość czcionki
Kontrast