EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ - informacje i rejestracja

Zamknij

WYBORY SAMORZĄDOWE 2020

Zamknij

XIX Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie Gdynia 20-23.08.2020 r.

 

Krajowa Rada Radców Prawnych – Komisja Integracji

organizuje:

XIX Ogólnopolskie Mistrzostwa

Radców Prawnych i Aplikantów

w tenisie

Impreza odbędzie się

w dniach 20 – 23 sierpnia 2020 r.

na kortach Arki Gdynia

ul. Juliana Ejsmonda 3, 81-001 Gdynia

Informujemy, że noclegi  i posiłki w hotelach za wyjątkiem wymienionych w programie zapewniają uczestnicy we własnym zakresie i na własny koszt, przy czym istnieje możliwość skorzystania z usług Hotelu Nadmorski w Gdyni znajdującego się bezpośrednio przy kortach na preferencyjnych warunkach zgodnie z informacją załączoną do ogłoszenia.

Koszt udziału w Mistrzostwach wynosi:

dla aplikantów radcowskich – 250 zł,

dla radców prawnych –  360 zł,

dla osób spoza samorządu radcowskiego – 590 zł

dla osób spoza samorządu radcowskiego nie biorących udziału w turnieju –  200 zł

 

Szczegóły dotyczące wpłat m.in. podział wpłat, dane podmiotów na których konta należy uiszczać wpłaty podane są w trzech rodzajach Kart zgłoszenia : dla aplikantów, radców prawnych i osób spoza samorządu.

Organizatorzy uprzejmie proszą o wypełnianie jednej z kart zgłoszenia właściwej dla swojego statusu zawodowego.

Zgłoszenia do dnia 7 sierpnia 2020r.-  wyłącznie na kartach zgłoszeniowych wraz z dowodami wpłat zgodnie z podpisanymi odpowiednią kartą zgłoszenia, podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodą na wykorzystanie wizerunku, prosimy przesyłać e-mailem (sito@kirp.pl).

 

Uczestnicy turnieju MUSZĄ dysponować aktualnym orzeczeniem lekarskim lub pisemnym oświadczeniem stwierdzającym brak przeciwwskazań do gry w tenisa na XIX Ogólnopolskich Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie wystawionym nie wcześniej niż po dniu 7.08.2020r.

 

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu Turnieju lub jego całkowitego odwołania, wprowadzenia zaostrzonych rygorów bezpieczeństwa sanitarnego w szczególności z uwagi na zagrożenie wynikające z obowiązującego stanu epidemii SARS-CoV-2.

 

W przypadku dokonania rezerwacji indywidualnej w hotelu Nadmorski z puli pokoi po preferencyjnych cenach wynegocjowanych przez KRRP i odwołania imprezy, KRRP nie ponosi odpowiedzialności za zwroty wpłaconych indywidualnie zaliczek. Uczestnik winien w sprawie warunków zwrotu zaliczki kontaktować się bezpośrednio z hotelem Nadmorskim.

 

W związku ze stanem epidemii, uczestnicy Imprezy są zobowiązani do przestrzegania w trakcie jej trwania wszelkich obowiązujących wymogów sanitarnych określonych obowiązującymi przepisami prawa a także do zaopatrzenia się w niezbędne artykuły ochronne oraz środki dezynfekcyjne.

 

Organizatorzy dokonają ubezpieczenia uczestników Mistrzostw na kwotę;

    50.000  zł – nw.,

100.000 zł – oc.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Turniej będzie rozgrywany zgodnie z załączonym Regulaminem.

Organizatorzy uprzejmie informują, iż wejście na korty WYŁĄCZNIE w obuwiu na płaskim obcasie.

Krajowa Rada Radców Prawnych

 Al. Ujazdowskie 18 lok. 4, 00-478 Warszawa,

tel. bezpośrednio: 626 82 49 wew.104

e-mail sito@kirp.pl Informacji udziela Pani Joanna Sito-Przymus

Ramowy program imprezy wraz z kartami zgłoszenia znajduje się na stronie www.kirp.pl

https://kirp.pl/xix-ogolnopolskie-mistrzostwa-radcow-prawnych-i-aplikantow-w-tenisie/

Pozostałe informacje

06.08.2020

Radcowski Piknik Golfowy

  Szanowni Państwo, po raz szósty  mamy przyjemność organizować dla Państwa Radcowski Piknik Golfowy. Golf przestał być wyłącznie sportem, stał się prawdziwym stylem życia, który w ostatnich latach zyskał olbrzymią popularność w Polsce. Dzisiaj pole golfowe to miejsce spotkań znajomych, przyjaciół, rodzin i sportowców. To także idealna przestrzeń do nawiązywania kontaktów biznesowych. Rada Okręgowej Izby […]

08.07.2020

VII DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI PRAWNIKÓW W TENISIE ZIEMNYM – wyniki

  W dniach 26-27 czerwca 2020 roku na kortach WTT Kortowo odbyły się VII Drużynowe Mistrzostwa Polski Prawników w Tenisie Ziemnym. Organizatorem jak co rocznie była Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu, a honorowy patronat objął Dziekan Zbigniew Tur. Tegoroczna edycja mistrzostw z uwagi na panującą sytuację epidemiczną stała pod znakiem zapytania. Na szczęście przy […]

Wielkość czcionki
Kontrast