EGZAMIN RADCOWSKI 2020

Zamknij

V Międzynarodowe Targi Prawnicze

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność poinformować o V Międzynarodowych Targach Prawniczych „Legal Fair”, które odbędą się 16-18 kwietnia 2020r.

To cykliczne wydarzenie odbywa się co dwa lata i jest okazją do spotkania dla kilkuset prawników z największych kancelarii prawnych z wielu krajów europejskich, USA, Japonii, Rosji i krajów Bliskiego Wschodu. Ma ono służyć nawiązywaniu kontaktów i współpracy pomiędzy czołowymi firmami prawniczymi. Poprzednie edycje targów odbywały się w Barcelonie, najbliższa edycja po raz pierwszy odbędzie się w Polsce.

W 2020 roku Legal Fair odbywa się pod hasłem: „Biznes versus Prawo” i poświęcony będzie czterem głównym dziedzinom:

1) Prawo finansowe, podatkowe i bankowe.

2) Prawo ochrony środowiska.

3) Prawo farmaceutyczne, biotechnologia i prawo medyczne.

4) Prawo nowych technologii (w tym obsługa prawna start-up’ów)

Wszystkie szczegóły znajdą się na stronie internetowej:

http://www.cracowbarassociation.com/en/

Serdecznie zapraszamy!

Pozostałe informacje

20.02.2020

Wybory w państwie demokratycznym – konferencja, 25-26 lutego 2020 r., Poznań

  Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu wspólnie z Wydziałem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, Izbą Notarialną w Poznaniu oraz Państwową Komisją Wyborczą zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej, która odbędzie się w dniach 25 – 26 lutego 2019 r. w Poznaniu. Konferencja będzie sposobnością do wymiany opinii i poglądów oraz prezentacji wyników badań […]

20.02.2020

II Radomskie Spotkania Prawników – Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. TAJEMNICA ZAWODOWA PRAWNIKÓW, LEKARZY I DZIENNIKARZY: Radom, 20 marca 2020 r.

  W załączeniu przekazujemy Państwu zaproszenie wraz z programem konferencji organizowanej w ramach II Radomskich Spotkań Prawniczych. Zaproszenie Program konferencji

Wielkość czcionki
Kontrast