Konferencja: NOWELIZACJA POSTĘPOWANIA CYWILNEGO – NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY. Jak stosować nowe regulacje w praktyce? – 14 listopada 2019 r. w Hotelu Radisson Collection w Warszawie.

 

Wolters Kluwer Polska zaprasza do udziału w konferencji „Nowelizacja postępowania cywilnego – najważniejsze zmiany. Jak stosować nowe regulacje w praktyce? ”, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. w Hotelu Radisson Collection w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 24.

Celem konferencji jest przybliżenie wprowadzanych w Kodeksie postępowania cywilnego zmian i wskazanie ich praktycznego wymiaru.

Program konferencji został przygotowany we współpracy z Katedrą Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

W załączeniu szczegółowy program konferencji.

Pozostałe informacje

08.10.2019

Integracja systemu „Radcowie Prawni i Adwokaci” z Portalem Informacyjnym

  W czwartek, 31 października 2019 r. zintegrowany zostanie system Portalu Informacyjnego z systemem RPA – „Radcowie Prawni i Adwokaci” – umożliwiającym wymianę danych pomiędzy sądami powszechnymi a samorządami zawodowymi oraz weryfikację aktualności uprawnień pełnomocników zawodowych. W wyniku integracji, konta pełnomocników zawodowych, których status w systemie RPA oznaczony został jako „nieaktywny” podlegać będą automatycznemu zablokowaniu. Zwracamy uwagę, że statusem „nieaktywny” oznaczeni zostali radcowie prawni nieposiadający aktualnych […]

02.10.2019

Szkoła Prawa Niemieckiego na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.

W załączeniu przekazujemy Państwu zaproszenie do udziału w zajęciach Szkoły Prawa Niemieckiego, które rozpoczną się na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku, na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkoła Prawa Niemieckiego – zaproszenie

Wielkość czcionki
Kontrast