Konkurs na scenariusz animacji pt. „Kim jest radca prawny?”

 

Zapraszamy radców prawnych i aplikantów do udziału w konkursie na scenariusz animacji, która w przystępny i merytoryczny sposób przedstawi podstawowe informacje na temat naszego zawodu.
W założeniu ma to być atrakcyjny, nowoczesny materiał, który dzięki krótkiej i dynamicznej formie będzie przydatnym narzędziem edukacyjnym.

Termin nadsyłania propozycji: 15.11.2019 r.

Preferowany format: plik Word z opisem scenariusza w tabeli (obraz, tekst, dźwięk / muzyka)

Nagroda: kamera sportowa.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń konkursowych na adres: konkurs@poznan.oirp.pl

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 30.11.2019 r.

Regulamin konkursu

Pozostałe informacje

09.10.2019

Konferencja: NOWELIZACJA POSTĘPOWANIA CYWILNEGO – NAJWAŻNIEJSZE ZMIANY. Jak stosować nowe regulacje w praktyce? – 14 listopada 2019 r. w Hotelu Radisson Collection w Warszawie.

  Wolters Kluwer Polska zaprasza do udziału w konferencji „Nowelizacja postępowania cywilnego – najważniejsze zmiany. Jak stosować nowe regulacje w praktyce? ”, która odbędzie się 14 listopada 2019 r. w Hotelu Radisson Collection w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 24. Celem konferencji jest przybliżenie wprowadzanych w Kodeksie postępowania cywilnego zmian i wskazanie ich praktycznego wymiaru. Program […]

08.10.2019

Integracja systemu „Radcowie Prawni i Adwokaci” z Portalem Informacyjnym

  W czwartek, 31 października 2019 r. zintegrowany zostanie system Portalu Informacyjnego z systemem RPA – „Radcowie Prawni i Adwokaci” – umożliwiającym wymianę danych pomiędzy sądami powszechnymi a samorządami zawodowymi oraz weryfikację aktualności uprawnień pełnomocników zawodowych. W wyniku integracji, konta pełnomocników zawodowych, których status w systemie RPA oznaczony został jako „nieaktywny” podlegać będą automatycznemu zablokowaniu. Zwracamy uwagę, że statusem „nieaktywny” oznaczeni zostali radcowie prawni nieposiadający aktualnych […]

Wielkość czcionki
Kontrast