EGZAMIN RADCOWSKI 2020 - NOWY TERMIN

Zamknij

Konkurs na scenariusz animacji pt. „Kim jest radca prawny?”

 

Zapraszamy radców prawnych i aplikantów do udziału w konkursie na scenariusz animacji, która w przystępny i merytoryczny sposób przedstawi podstawowe informacje na temat naszego zawodu.
W założeniu ma to być atrakcyjny, nowoczesny materiał, który dzięki krótkiej i dynamicznej formie będzie przydatnym narzędziem edukacyjnym.

Termin nadsyłania propozycji: 15.11.2019 r.

Preferowany format: plik Word z opisem scenariusza w tabeli (obraz, tekst, dźwięk / muzyka)

Nagroda: kamera sportowa.

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń konkursowych na adres: konkurs@poznan.oirp.pl

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 30.11.2019 r.

Regulamin konkursu

Pozostałe informacje

22.05.2020

Nowelizacja ustawy z 05.08. 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej

W załączeniu przekazujemy pismo Ministerstwa Sprawiedliwości z dnia 20 maja br. dot. uchwalenia nowelizacji ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej (t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 294 ze zm., Dz.U. z 2020 r. poz. 875). Pismo do Prezesa KRRP

22.05.2020

Komunikat – regaty i Piknik Radcowski

Z przykrością informujemy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w tym roku nie odbędą się Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie im. Henryka Strzeleckiego o Puchar Dziekana OIRP w Poznaniu oraz nasz coroczny Piknik Radcowski. Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Wielkość czcionki
Kontrast